w Hotelu AQUARIUS SPA

Zajęcia fitness

Zajęcia fitness zapewnią Ci solidną dawkę endorfin. Zapraszamy do udziału w zajęciach, które prowadzi wykwalifikowana trenerka. Przygotowaliśmy ćwiczenia, które poprawiają wytrzymałość mięśni, koordynację ruchową i równowagę oraz zwiększają dotlenienie i ukrwienie tkanek. Ponadto czas spędzony na zajęciach naładuje Cię niesamowitą energią, która utrzyma się długo po zajęciach, a Twój pobyt w naszym hotelu stanie się jeszcze bardziej przyjemny.

Body Shape

Celem treningu jest wyrzeźbienie ciała oraz poprawienie wytrzymałości mięśniowej. Ćwiczenia przy użyciu sprzętu (hantle, stepy, gumowe taśmy, piłki, maty) lub własnego ciężaru ciała kształtują sylwetkę, poprawiają jędrność ciała.

Czas trwania zajęć: 45 min

Poziom: dla początkujących

Body Ball

Trening absolutnie dla każdego. Zalety ćwiczeń z piłką to wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za naszą postawę, czyli głównie mięśni pleców i brzucha oraz zwiększenie wytrzymałości, poprawa koordynacji ruchowej i równowagi. Treningi nie wymagają od ćwiczącego dużej sprawności fizycznej, jest to gimnastyka i relaks w jednym.

Czas trwania zajęć: 45 min

Poziom: dla początkujących

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia, w których szczególną uwagę skupiamy na powierzchownych i głębokich mięśniach odpowiedzialnych za utrzymanie wyprostowanej sylwetki (brzuch, plecy, biodra, pośladki). Ćwiczenia gwarantują zwiększenie dotlenienia i ukrwienia mięśni, co zmniejsza występowanie ewentualnych kontuzji.

Czas trwania zajęć: 45 min

Poziom: dla początkujących

Stretching

Zajęcia oddechowe, rozluźniające i rozciągające przy relaksującej muzyce. Wykorzystuje się w nich proste elementy z klasycznej jogi i pilatesu. Stretching świetnie wpływa na całe ciało. Rozciąga wszystkie grupy mięśni, uelastycznia je i zwiększa ruchomość stawów.

Czas trwania zajęć: 45 min

Poziom: dla początkujących

Zumba

Niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600 kalorii! Poprzez świetną zabawę kształtujemy naszą sylwetkę i dbamy o naszą kondycję. Zajęcia wprawiają w świetne samopoczucie, które zostaje z nami jeszcze długo po zajęciach.

Czas trwania zajęć: 45 min

Poziom: dla początkujących

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń