FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Hotelu AQUARIUS SPA*****

 • Czy daleko jest do plaży?
  Odległość do plaży to ok. 280 m (5 min spacerem).
 • Czy w pokojach są balkony?
  Tak, każdy pokój posiada przestronny balkon wyposażony w meble balkonowe.
 • Czy można palić na balkonie?
  Na balkonach obwiązuje zakaz palenia, ponieważ dym papierosowy jest odczuwalny na sąsiednich balkonach i przeszkadza niepalącym Gościom, którzy wypoczywają na balkonie lub mają otwarte okna. Można dokonać rezerwacji pokoju dla palących, w którym można palić (jednak nie na balkonie). Strefa dla palących znajduje się również przed hotelem i w garażu podziemnym.
 • Czy z pokoi jest widok na morze?
  Z naszych pokoi nie ma widoku na morze, lecz na hotelowy ogród lub, z drugiej strony, na sąsiedni obiekt.
 • Czy przy hotelu jest parking?
  Hotel oferuje następujące możliwości parkowania

Miejsca hotelowe:

  • Parking przed hotelem (w wyznaczonych miejscach) – niestrzeżony, płatny 50 PLN/doba. Hotel nie prowadzi rezerwacji miejsc parkingowych przed hotelem i nie gwarantuje ich dostępności.
  • Parking w garażu podziemnym – niestrzeżony, płatny 60 PLN/doba. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc parkingowych w garażu podziemnym (ilość miejsc ograniczona). Hotel gwarantuje dostępność miejsca parkingowego w garażu podziemnym pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji i otrzymaniu pisemnego potwierdzenia rezerwacji, ale nie gwarantuje dostępności tego samego miejsca parkingowego na cały okres pobytu.

Inne miejsca parkingowe:

  • duży parking miejski obok hotelu – niestrzeżony, płatny
  • publiczne miejsca parkingowe przy ulicy, przy której znajduje się hotel – niestrzeżone, płatne
 • Czy jest wanna w łazience?
  Pokoje typu standard i superior są wyposażone w prysznice, a apartamenty w wannę i prysznic.
 • Czy w pokojach są szlafroki i czajniki?
  Tak, we wszystkich pokojach do dyspozycji Gości są szlafroki, kapcie hotelowe oraz czajniki z zestawami do parzenia kawy/ herbaty.
 • Czy są łóżeczka dla dzieci i czy w łóżeczkach jest już pościel?
  Tak, jest możliwość nieodpłatnego wypożyczenia łóżeczka z pościelą, podobnie jak innych akcesoriów dla dzieci (m.in. podnóżek, wanienka, nawilżacz powietrza, elektroniczna niania, podgrzewacz do pokarmów). Prosimy zgłosić taką potrzebę przy rezerwacji.
 • Czy w pokojach są żelazka? – W pokojach nie ma żelazek, ale na piętrach I-III (przy głównych windach) są ogólnodostępne pomieszczenia z żelazkiem i deską do prasowania (jednocześnie w tych pomieszczeniach są kostkarki do lodu).
 • Czy do hotelu można przyjechać ze zwierzęciem?
  Nie, hotel nie przyjmuje zwierząt.
 • Czy jest plac zabaw dla dzieci i jakieś animacje?
  Hotel posiada Klub Zabaw na parterze przy kawiarni. Klub ma przeszklone ściany, tak żeby rodzice siedzący w kawiarni mogli mieć oko na swoje bawiące się pociechy. W hotelu jest też Sala Gier na poziomie -1, w której znajdują się piłkarzyki, cymbergaj i bilard. W hotelowym ogrodzie znajduje się nowoczesny plac zabaw. Animacje prowadzone przez animatorów odbywają się według harmonogramu dostępnego na stronie » sprawdź szczegóły
 • Jak duże są pokoje?
  Zarówno pokoje typu standard, jak i superior mają powierzchnię 30 m2, apartamenty – 60 m2.
 • Jaki jest rodzaj wody w basenie (chlorowana czy ozonowana)?
  Woda w basenach oraz jacuzzi jest chlorowana, co zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej jest wymogiem koniecznym do zapewnienia bezpieczeństwa mikrobiologicznego. Nawet w przypadku ozonowania wody, musi być ona jednocześnie chlorowana.
 • Jaka jest temperatura wody w basenie?
  Woda w basenie rekreacyjnym ma temperaturę 31-32 stopnie Celsjusza, w basenie pływackim 29 stopni, natomiast w jacuzzi 33-34 stopnie.
 • Czy na zabieg na twarz czy manicure / pedicure należy przyjść w szlafroku?
  Na takie zabiegi można, ale nie trzeba przychodzić w szlafroku. Można przyjść wygodnie ubranym.
 • Czy czas podany w cenniku SPA jest dokładnym czasem trwania zabiegu?
  Czas podany w cenniku zabiegów SPA to czas, który jest poświęcony Gościowi, od momentu wejścia do gabinetu, poprzez krótką rozmowę wstępną po sam zabieg.
 • Po skorzystaniu z których zabiegów SPA nie powinienem/-nam korzystać ze strefy Aquacenter?
  Bezpośrednio po zabiegach na twarz i ciało nie jest wskazane korzystanie z Aquacenter, natomiast zdecydowanie po peelingach kwasowych na twarz i ciało nie należy korzystać z Aquacenter przez 12 godzin.
 • Jak należy przygotować się do zabiegu na ciało?
  Najlepiej przyjść z pokoju już w szlafroku około 10 min. przed umówionym terminem. Na miejscu otrzymasz bieliznę jednorazową, którą należy złożyć na czas zabiegu.
 • Karty na ręczniki – jak działa system kart?
  Podczas pierwszej wizyty w Aquacenter otrzymasz w Recepcji Basenowej kartę na ręcznik a na Twój rachunek zostanie nabita kaucja w wysokości 50 PLN. Kartę wymieniasz na ręcznik każdorazowo kiedy chcesz skorzystać z basenu (za kartę dostajesz nowy ręcznik, a kiedy go oddajesz w recepcji basenowej, recepcjonistka oddaje Ci kartę). W dzień wyjazdu, przy wymeldowaniu kartę na ręcznik oddajesz w Recepcji Głównej, kaucja zostaje zdjęta z Twojego rachunku przez recepcjonistę. Uwaga! Zgubienie karty skutkować będzie naliczeniem opłaty w wysokości 50 PLN.
 • Czy wymagany jest strój w saunach?
  Nie jest wymagany, ale trzeba pamiętać o konieczności posiadania ze sobą ręcznika, na którym należy usiąść lub położyć się. Klapki zostawiamy na zewnątrz.
 • Gdzie można znaleźć cennik korzystania z Aquacenter?
  Goście hotelowi w ramach pobytu korzystają ze strefy Aqaucenter (baseny, sauny, jacuzzi) bez dodatkowych dopłat. Opłaty dotyczą osób nie będących Gośćmi hotelu. Cennik znajduje się w na naszej stronie w zakładce DLA KOŁOBRZEŻAN » Aquacenter i w Recepcji Basenowej. Należy pamiętać, że w sytuacji większego obłożenia hotelu, korzystanie z Aquacenter dla Gości spoza hotelu może być ograniczone.
 • Czy w hotelu można wypożyczyć rowery i jaki jest cennik?
  Hotel dysponuje rowerami oraz przyczepkami rowerowymi dla dzieci. Cennik oraz zdjęcia można znaleźć tutaj.
Najczęściej zadawane pytania dotyczące Hotelu AQUARIUS SPA*****

4.5/5

Ocen: 21

Komentarze

 1. Aleksandra

  Bardzo miło wspominamy nasz pobyt w hotelu Aquarius. W naszej pamięci zapadł kelner Łukasz, który odpowiedział na wszystkie nasze pytania, a swoją empatią i otwartością rozpoczynał ciekawe rozmowy :) Dziękujemy za wszelką życzliwość, do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Powrót - Hotel
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń