SPA Ratgeber

Jak pielęgnować cerę de

Prezentujemy pierwszy z dziewięciu filmów w serii poświęconej pielęgnacji ciała „Aquarius dla zdrowia i urody”. W pierwszym odcinku wyjaśniamy jakie funkcje pełni skóra, jakie są jej typy, jak dbać o cerę oraz mówimy o tym jak nasz styl życia wpływa na jej kondycję. de

Skóra zimą de

Drugi odcinek poświęcamy pielęgnacji ciała zimą. Jak niska temperatura wpływa na kondycję naszej cery? Jakie kremy wybierać, aby zapewnić odpowiednią ochronę? Dzięki wiedzy zawartej w tym odcinku przygotujesz i ochronisz swoją cerę w czasie zimnych dni. de

Jak przygotować się na ważne wydarzenie

Jeżeli niebawem przed Tobą ważne wydarzenie i chcesz wyglądać olśniewająco, zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka z serii ,,Aquarius dla zdrowia i urody’’, gdzie dowiesz się jak przygotować twarz, ciało i włosy, aby czuć się i wyglądać doskonale.

Zajęcia fitness

Step, piłki, sztangi, pilates a może zumba fit. Zobacz jakie korzyści daje każda z form ćwiczeń i wybierz najbardziej Ci odpowiadające. Opinie uczestniczek zajęć oraz uwagi instruktora.

Przygotowanie do wyjazdu na narty cz. 1

Jak przygotować się do sezonu narciarskiego oraz uniknąć kontuzji. Kiedy najlepiej rozpocząć przygotowania oraz na co zwrócić uwagę, podpowie nasz specjalista.

Przygotowanie do wyjazdu na narty cz. 2

Druga część poświęcona właściwemu przygotowaniu się do wyjazdu na narty. Tym razem rodzaje nart, akcesoria oraz właściwy strój. W tym odcinku dodatkowo wątek poświęcony snowboardowi.

Kinesiotaping – moda czy pomoc

Kolorowe plastry na ciałach różnych osób to coraz częstszy widok. Czym jest kinesiotaping? Jak może pomóc w walce z bólem? 7 odcinek z serii ,,Aquarius dla zdrowia i urody’’ poświęcamy zagadnieniu kinesiotapingu.

Ajurweda – masaże pochodzenia indyjskiego

Przedstawiamy filozofię masaży ajurwedyjskich przeprowadzanych od ponad 5 tys. lat. Masaże przeprowadzane są na bazie oleju sezamowego w gabinetach o charakterystycznej orientalnej aranżacji. Poznaj masaże pochodzenia indyjskiego.

Świat masaży

Ostatni odcinak z serii ,,Aquarius dla zdrowia i urody’’ poświęcony został masażom. W materiale poznasz główne rodzaje masażu, ich zalety oraz dowiesz się jak dobrać masaż do własnych upodobań.

Zurück - SPA
Preisliste Route zum Hotel Ruf an