malowanie twarzy dzieciom

Dzieci

Animacje dla dzieci

Naszym celem jest uśmiech Twojego dziecka

Animatorzy czasu wolnego dbają o to, żeby każda wolna chwila była dla Państwa pociech pełna wrażeń. Zapewniają różnorodność zajęć, które cieszą, rozwijają wyobraźnię, edukują i sprawiają, że dzieci chętnie w nich uczestniczą.

 

PROGRAM ANIMACJI

Mini Zumba

zajęcia promują zdrowy tryb życia u dzieci. Podczas fantastycznej zabawy dzieci uczą się tańca, koordynacji i równowagi, kształtują oraz rozwijają kreatywność i pamięć ruchową.

Zajęcia Fitness Kids

zajęcia z elementami tańca oraz ćwiczenia cardio i rozciągające, które korygują wady postawy. Do ćwiczeń wykorzystywany jest sprzęt fitness (step, body ball, taśmy, roller i wiele innych).

Rytmika dla smyka

zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci do 6 roku życia. Dziecko pożytecznie i przyjemnie spędza czas, bawiąc się z rówieśnikami. Pociecha rozwija umiejętność pracy w grupie, uczy się korzystać z różnych ciekawych pomocy dydaktycznych (podczas zabawy wykorzystywane są chusty, tunele i dywany animacyjne KLANZA).

Balonowy zawrót głowy

zabawy i warsztaty, podczas których dzieci uczą się własnoręcznie skręcać formy i dekoracje balonowe.

Bajeczne makijaże

wykonywanie artystycznego makijażu na dziecięcej buzi to dla naszej animatorki prawdziwa przyjemność. W co tym razem Twoja pociecha będzie chciała się przemienić? Tygrys, kolorowy motyl, Myszka Mickey, kotek?

Warsztaty plastyczne

własnoręcznie wykonywane przez dzieci pamiątki znad morza. Rękodzieła powstają na drewnie, szkle, tkaninie. Dzieci uczą się tworzyć: mydła, lampiony, świeczniki, przyborniki na biurko, poduszki, wiszące stroiki i wiele, wiele więcej…

Powrót - Hotel dla dzieci
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń