Dzieci

Animacje dla dzieci

Naszym celem jest uśmiech Twojego dziecka

Animatorzy czasu wolnego dbają o to, aby każda wolna chwila była dla Państwa pociech pełna wrażeń. Zapewniają wiele aktywności podczas różnorodnych zajęć, które wspierają rozwój dzieci, chęć tworzenia i uczą kreatywności. To również szansa na nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni.

 

PROGRAM ANIMACJI

Bajeczne makijaże

Wykonywanie artystycznego makijażu na dziecięcej buzi to dla naszych animatorów prawdziwa przyjemność, a dla dzieci ogromna radość. Kto nie chciałby zamienić się w tygrysa, kolorowego motyla czy ulubioną postać z bajki?
Po makijażu czas na fryzurę – kolorowy zawrót głowy zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców marzących o barwnym irokezie.

Warsztaty plastyczne

Tu dzieci zamieniają się w prawdziwych malarzy, architektów i projektantów. Malują, rysują, wycinają, tworzą kosmetyki i pamiątki znad morza. Jednym słowem tworzą własne dzieła sztuki.

Bańki mydlane

Kto nie lubi baniek? A gdyby tak można było wejść do jednej z nich? Dla naszych animatorów nie ma rzeczy niemożliwych. To ogromna frajda zarówno dla dużych, jak i małych. Wspaniała zabawa gwarantowana!

Balonowe kreacje

Modelowanie rozmaitości z balonów: zwierzątka, kwiatki, miecze czy samoloty. To rozrywka rozwijająca umiejętności manualne oraz wyobraźnię każdego malucha. Stworzone prace pociechy oczywiście zabierają ze sobą na pamiątkę.

Wspólne zabawy

Dzieci mają w sobie nieskończoną energię, a nasi animatorzy znają wiele zabaw, gdzie mogą spożytkować jej nadmiar. Zabawy z kolorową chustą Klanza pobudzają wyobraźnię, ćwiczą zwinność, pozwalają czerpać radość płynącą z ruchu i przebywania w grupie. Mini disco, karaoke, olimpiady sportowe, quizy i konkursy z nagrodami, bitwy balonowe i wiele więcej czeka na Was w tym wspaniałym miejscu.

Animacje okolicznościowe

Nie przegapimy żadnej okazji do wspaniałej zabawy. Andrzejkowe wróżby, wizyta św. Mikołaja, bal sylwestrowy, zabawy Halloweenowe, czy ozdabianie wielkanocnych pisanek. Kreatywna zabawa przez cały rok i specjalne plany animacji podczas wyjątkowych okazji.

Powrót - Hotel dla dzieci
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń