aktywny wypoczynek nad morzem

Aktywny wypoczynek

Poznaj nasze sposoby na aktywny wypoczynek.

Wiemy, że potrzeby naszych Gości są różne, dlatego stwarzamy możliwości wypoczynku zarówno dla osób szukających wyciszenia oraz tych, które preferują aktywny sposób spędzania czasu. Poniżej polecamy sprawdzone metody nie tylko na aktywność ale i doskonałą zabawę.

Siłownia

Hotelową siłownię wyposażyliśmy w najwyższej klasy sprzęt, który gwarantuje komfort realizacji ćwiczeń oraz bezpieczeństwo. Dzięki wielu urządzeniom możliwe jest trenowanie wszystkich partii ciała wg własnych preferencji i z dobranym indywidualnie obciążeniem. Bez względu na to czy preferujesz ćwiczenia cardio czy siłowe, w hotelowej siłowni znajdziesz odpowiedni sprzęt do obu rodzajów aktywności. Jeżeli nie wiesz jaki zestaw ćwiczeń będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z porad naszego trenera.

Rowery

Kołobrzeg i jego okolice obfitują w liczne ścieżki rowerowe, dzięki czemu jest to idealne miejsce na długie wycieczki. Różnorodność tras (w mieście, wzdłuż morza, w lesie - łącznie 35 km) powoduje, że każda wyprawa to niezapomniana przygoda i możliwość obcowania z naturą. W hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów, także dla dzieci od około 7 lat oraz fotelików dla dzieci. W recepcji dostępne są mapy z wykazem wszystkich ścieżek rowerowych oraz gotowymi propozycjami tras.

Nordic Walking

W hotelu istnieje możliwość wypożyczenia kijów do nordic walking oraz odbycia treningu z wykwalikowanym instruktorem (na plaży lub w parku nadmorskim). Użycie kijów angażuje wiele partii mięśniowych, dzięki czemu wzrasta siła i wytrzymałość ramion, spalanie kalorii jest większe niż w przypadku klasycznego spaceru, zwiększa się stabilność ciała oraz zostaje zredukowany nacisk na plecy, biodra i kolana, dzięki czemu sport ten mogą uprawiać osoby z osłabionymi stawami i mięśniami, w celu ich wzmocnienia. Doskonała aktywność dla osób ceniących długie spacery brzegiem morza.

Bieganie

Hotel położony jest w pobliżu miejsc, w których bezpiecznie można oddać się pasji, jaką jest jogging. Plaża czy park nadmorski doskonale się do tego nadają. Malownicze krajobrazy z pewnością jeszcze bardziej umilą te chwile.

Basen pływacki

Poza basenem rekreacyjnym nasi Goście mają do dyspozycji trzytorowy 25 m basen pływacki. Pływanie jest doskonałym sposobem na wzmacnianie i kształtowanie wszystkich grup mięśniowych, odpręża, zwiększa wydolność organizmu, poprawia odporność, pomaga utrzymać prawidłową masę ciała, opóźnia oznaki starzenia i pozwala nabrać ciału lekkości. Więc do dzieła!

Powrót - Hotel
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń