Hotel

Ambasador hotelu

Znana i bardzo lubiana aktorka Katarzyna Bujakiewicz jest ambasadorką Hotelu AQUARIUS SPA*****. Co zachwyciło aktorkę w naszym hotelu?

Po raz pierwszy, aktorka przyjechała do hotelu, aby odpocząć po intensywnym okresie pracy na planie filmowym. Ponieważ jak mówi sama Kasia, od zawsze przyjeżdża do Kołobrzegu, który jest jej ukochanym miastem, współpraca z hotelem rozpoczęła się w bardzo naturalny sposób.

,,Praca aktora to ciągły pośpiech oraz zmienność sytuacji. Każdemu z nas coraz trudniej odnaleźć czas dla siebie. Hotel AQUARIUS SPA***** to doskonałe miejsce na niezapomniany wypoczynek. Komfort tego miejsca połączony z mistrzostwem obsługi gwarantują relaks na najwyższym poziomie, dlatego stał się on moim drugim domem z dala od domu.”

Katarzyna Bujakiewicz dzięki swojej otwartości, pozytywnej energii i zarażaniu uśmiechem idealnie wpisuje się w hotelowy stan ducha.

wpis do księgi gości Hotelu AQUARIUS SPA

Wspólnie z Kasią postanowiliśmy również zrobić niespodziankę naszym najmłodszych Gościom. Popularna aktorka wprowadziła maluchy w magiczny świat bajki, czytając najpopularniejsze historie dla dzieci. Efekt? Niech uśmiech maluchów będzie najlepszym recenzentem. Zapraszamy wszystkie dzieci do hotelu.

Kasia czyta dzieciom

W porannym programie Dzień Dobry TVN mogliśmy oglądać wejścia na żywo z kołobrzeskiej plaży, których gościem była Kasia Bujakiewicz. Z wywiadu przeprowadzonego z aktorką mogliśmy się dowiedzieć m.in. jakie jest ulubione miejsce odpoczynku znanej aktorki – oczywiście Hotel AQUARIUS SPA***** oraz dlaczego Kasia już od dzieciństwa tak bardzo lubi Kołobrzeg. Wszystkich gorąco zachęcamy do obejrzenia materiału >> zobacz film

wywiad w TVN
wywiad z Kasią w Kołobrzegu
wywiad Kasi nad morzem

Wywiad z Katarzyną Bujakiewicz

Kasia zdradziła nam dlaczego tak lubi Kołobrzeg, jaki wpływ na jej organizm ma nadmorski klimat oraz jak pogodzić dynamiczną pracę aktorki z pielęgnacją i relaksem.

AQCzy tak znana i zapracowana aktorka łącząca pracę zawodową i macierzyństwo często może sobie pozwolić na wypoczynek w SPA?

Praca aktora ma wpisany w swój charakter ciągłe napięcie czasowe. Prowadząc życie pomiędzy ukochanym Poznaniem, a Warszawą muszę cenić każdą chwilę. Nie mogę jednakże zapominać o swoim ciele. Wypoczynek w SPA to element pielęgnacji i inwestowania czasu w siebie. Staram się odwiedzać SPA systematycznie, aby zachować ciało w jak najlepszej formie. Wiem, że zaowocuje to sprawnością pozwalającą mi się realizować jako aktorka i matka.

AQ: Dlaczego Pani zdaniem warto jeździć do SPA?

Uważam, że SPA to miejsce, w którym skupiamy się na swojej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej. Miejsce, w którym możemy budować zgodę ciała i umysłu. Każdy chce się czuć dobrze we własnym ciele, a wiadomo, że w pracy aktora ciało stanowi również narzędzie pracy. Uważam, że wizyty w SPA to element dbania o siebie i myślenia o swoim ciele w przyszłości.

AQ: Dlaczego morze jest atrakcyjne o każdej porze roku?

Morze ma w sobie spokój i dynamizm jednocześnie. Każdego dnia jest inne. Patrząc w morze czuje się wolność i przestrzeń. Są również ważne inne elementy. Morze to zdrowie. Spacerując brzegiem morza można uporządkować myśli, poprawić kondycję. Sama biegam i spaceruję nad morzem tak często, jak to tylko możliwe. Chcę również jak najczęściej zabierać swoją córkę nad morze, bowiem wpływ klimatu może zahartować ją na przyszłość. Nie bez powodu mówi się o istocie wdychania jodu, który ma dobroczynny wpływ na organizm chroniąc go np. przed chorobami dróg oddechowych.

AQ: Jaki rodzaj wypoczynku Pani preferuje – aktywny czy pasywny?

Od najmłodszych lat byłam związana ze sportem. Również moją pierwszą miłość poznałam na obozie sportowym. Osobą, która zaszczepiła we mnie miłość do sportu był tata. To dzięki niemu po dziś dzień biegam oraz chodzę na siłownię. Będąc w Hotelu AQUARIUS SPA***** korzystałam z kompleksu basenów, gdzie mogłam ćwiczyć kondycję ale i bawić się z moją córką. Należy jednak pamiętać o zachowaniu umiaru. Dlatego też po wysiłku znakomicie odpoczywało mi się w saunie czy jacuzzi. Najistotniejsza jest możliwość wyboru najlepszej formy dla siebie.

AQ: Wypoczynek z dzieckiem to dla Pani przyjemność czy raczej woli Pani np. wypad z przyjaciółką?

Sądzę, iż jedno nie wyklucza drugiego. Hotel AQUARIUS SPA***** jest znakomitym miejscem do połączenia wypoczynku z dzieckiem oraz spotkania z przyjaciółką. Dzięki bardzo dobremu zorganizowaniu przestrzeni dla dzieci mogę np. spotkać się z przyjaciółką w Kawiarni Wiatr i Woda jednocześnie widząc swoją córeczkę w Klubie Zabaw.

AQ: Które zabiegi SPA szczególnie przypadły Pani do gustu?

Stan zupełnego odprężenia osiągnęłam po wspaniałym masażu Abhvanga, który jest elementem terapii ajurweyjskiej. W genach po mamie odziedziczyłam wrażliwą skórę na szyi i dekolcie dlatego przykładam szczególną uwagę do nawilżenia tych miejsc. Znakomicie spisał się Rytuał Odżywczy na Ciało Polecam każdemu, dla kogo istotne jest odpowiednie nawilżenie ciała.

AQ: Czy ceni Pani kuchnię opartą na daniach rybnych?

Preferuję różnorodne dania. Ważne jest, aby danie było wyjątkowo przygotowane i podane w odpowiedniej atmosferze. Te kryteria absolutnie spełniła Restauracja Horyzont. Będąc nad morzem nie sposób nie spróbować choćby flądry czy też troci wędrownej, która jest rybą rzeczną i to lokalną, bowiem pochodzi z Parsęty płynącej przez Kołobrzeg, o czym opowiedział mi kelner.

AQ: Jak się Pani podoba Kołobrzeg?

Kołobrzeg to idealne miejsce do odpoczynku z dala od gwaru w mieście. Duża ilość ścieżek pozwala cieszyć się długimi spacerami i poznawać miasto. Będąc w hotelu oferującym tak wiele atrakcji ciężko przełamać się, aby wyjść na miasto, jednak naprawdę warto. Kołobrzeg to miejsce bardzo atrakcyjne dla rodzin i otwarte na potrzeby turystów. Zachęcam do poznania tego miasta. Fakt, iż do Kołobrzegu wracam od 20 lat mówi sam za siebie.

Ambasador hotelu

5.00/5

Ocen: 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Powrót - Hotel
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń