partnerzy hotelu AQUARIUS SPA nad morzem

Partnerzy

Partnerzy Hotelu AQUARIUS SPA*****

Celem współpracy Hotelu AQUARIUS SPA***** z naszymi partnerami jest tworzenie dodatkowych korzyści dla naszych Gości. Dzięki obustronnej współpracy tworzymy przestrzeń, w której to Gość zyskuje atrakcyjne zniżki, dedykowane oferty, najnowsze informacje z regionu oraz szerokie zaplecze informacyjne o mieście.

Program Partnerski

Class & Club

Program Partnerski Class&Club to możliwość korzystania ze specjalnych ofert najlepszych marek, stałych rabatów oraz szansa na nagrody. Główny element programu stanowi prestiżowa karta kredytowa wydawana przez Raiffeisen Bank Polska S.A.

Posiadacze karty, korzystają ze stałych zniżek oraz ofert promocyjnych, obowiązujących również w Hotelu AQUARIUS SPA*****.

Bałtyckie

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Krajewski

Klinika Chirurgii Plastycznej to zlokalizowana w sąsiadującym z hotelem budynku apartamentowym Klinika, która świadczy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Doświadczona kadra lekarzy, nowoczesne technologie i świetna opieka pozabiegowa gwarantują doskonałe efekty i zadowolenie klientów z poprawy jakości życia.

My Benefit

My Benefit to lider systemów kafeteryjnych w Polsce. Jeden system do wszystkich benefitów to wygoda i pełna kontrola nad kosztami. System jest dostępny online w całej Polsce i przez całą dobę, a świadczenia są dostępne zaraz po ich zakupie. System łączy różnorodne potrzeby, dlatego My Benefit posiada szeroką paletę świadczeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników firm, które korzystają z systemu My Benefit do Hotelu AQUARIUS SPA*****. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa i dołożymy wszelkich starań, żeby Państwa urlop był przyjemny i pełen wrażeń. Polecamy tygodniowe pobyty rodzinne lub weekendy we dwoje nad malowniczym o każdej porze roku Bałtykiem.

Czytam.pl to wiodąca na rynku księgarnia internetowa, która cieszy się zaufaniem Klientów już od 16 lat, powstała z miłości do książek i czytelniczej pasji. Księgarnia otrzymuje znakomite oceny i cieszy się ogromną popularnością wśród osób wybierających zakupy internetowe. Wspólnie z zespołem Hotel AQUARIUS SPA***** stworzyliśmy wyjątkową biblioteczkę dla młodszych i starszych czytelników.

Fundacja Mam Marzenie

Wspieramy Fundację Mam Marzenie, która pomaga chorym dzieciom spełniać ich marzenia.

Powrót - Hotel
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń