Pakiety pobytowe

Wiemy jak powinien wyglądać Twój wymarzony wypoczynek nad morzem. Z przyjemnością pomożemy w wyborze najlepszego pakietu dla Ciebie i Twoich bliskich – zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji Hotelu AQUARIUS SPA***** pod numerem telefonu +48 94 35 36 555 / 444 / 507.

Okazjonalne WYPOCZYNKOWE SPA & WELLNESS WSZYSTKIE

Długi Listopadowy Weekend

3 noclegi z kolacjami

Przekonaj się, że morze i plaża są atrakcyjne niezależnie od pory roku. Przyjedź do nas, skorzystaj z uroku złotej jesieni nad Bałtykiem i ciesz się odpoczynkiem w hotelu...

» już od 407,50zł

za osobę / noc

Boże Narodzenie
FIRST MINUTE

3 noclegi, śniadania i kolacje

Ciesz się swobodą, beztroskim i radosnym czasem nad morzem, wolnym od świątecznych przygotowań. Tradycyjna kolacja wigilijna, wykwintne świąteczne dania, wspólne kolędowanie oraz wizyta św. Mikołaja.

» już od 615zł

684 zł za osobę / noc

Sylwester BAL
FIRST MINUTE

min. 3 noclegi, śniadania i kolacje

Z nami ta noc zawsze jest wyjątkowa. Wykwintne dania, mistrzowska obsługa, wyjątkowa atmosfera i atrakcje do białego rana. Sylwester z Balem to gwarancja niezapomnianej zabawy.

» już od 775zł

861 zł za osobę / noc

Sylwester DISCO
FIRST MINUTE

min. 3 noclegi, śniadania i kolacje

Zabawa przy rozgrzewającej do tańca muzyce z Dj-em, wyśmienity bufet z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz open bar wybranych alkoholi.

» już od 728zł

809 zł za osobę / noc

FERIE nad morzem

min. 2 noclegi, śniadania i kolacje

Zimą morze daje to co najlepsze dla zdrowia… odporność, najbardziej kolorowy hotel nad morzem bałtyckim zapewnia komfortowy wypoczynek dla całej rodziny.

» już od 362,50zł

za osobę / noc

Jesienny Wypoczynek

noclegi, śniadania i kolacje

Wymarzony wypoczynek w Kołobrzegu nad morzem w luksusowym otoczeniu, blisko natury. Wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu, znajduje się tutaj. Dni pełne relaksu w nadmorskim klimacie...

» już od 362,50zł

za osobę / noc

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń