Hotel

Udogodnienia i atrakcje

Zobacz co sprawi, że Twoje dziecko świetnie poczuje się w naszym hotelu.

Chcemy, aby ten niepowtarzalny czas wypoczynku, który spędzasz wspólnie z dzieckiem, był wyjątkowy i niezapomniany. Zadbaliśmy więc o Wasz komfort i bezpieczeństwo, organizując rzeczy niezbędne do udanego wypoczynku. Poznaj najważniejsze udogodnienia dla dzieci w hotelu.

RUCH NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Plac Zabaw

Wiemy, że dzieci uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu, dlatego w zaciszu hotelowego ogrodu stworzyliśmy oryginalny, ale przede wszystkim bezpieczny plac zabaw oraz zjazd na linie (tyrolkę). Zarówno starsze jak i młodsze pociechy znajdą na nim coś dla siebie. A dla rodziców wygodne ławki, aby również dla nich chwile spędzone w ogrodzie były przyjemne.

bezpieczna przestrzeń

Wyposażenie pokoi

Bogate wyposażenie pokoi zapewni dzieciom bezpieczny i komfortowy pobyt, a rodzicom spokojny wypoczynek. Na Twoją prośbę zabezpieczamy kontakty i szafki w pokoju, udostępniamy łóżeczko dla niemowlaka, nawilżacz powietrza, podgrzewacz do butelek, elektroniczną nianię, matę antypoślizgową, wanienkę, podest łazienkowy oraz dziecięce ręczniki.

Wózki oraz rowery można pozostawić w bagażowni w holu głównym przy recepcji. Każde piętro hotelu oznakowane jest innym morskim motywem, aby umożliwić dzieciom, które nie znają cyfr, orientację w hotelu. W pakiecie telewizyjnym znajdują się programy dedykowane dzieciom (Mini Mini, tele TOON, ABC TV). Książeczki dla dzieci oraz gry rodzinne można wypożyczyć w recepcji hotelu.

radość wypoczynku

Wykwalifikowana animatorka

Dzieci posiadają nieokiełznane pokłady energii i pomysłów. Codzienna zabawa to każdego dnia nowa przygoda. Teraz przez świat zabaw poprowadzi Twoje dziecko hotelowa animatorka, która dla Twojego malucha tworzy zabawy rozwijające oraz integrujące z innymi dziećmi >> więcej na stronie KIDS ZONE. Nasza hotelowa maskotka Aquś także uwielbia zabawy z dziećmi. Aktualny plan animacji dostępny jest w recepcji i Klubie Zabaw.

miejsce zabaw w hotelu

Klub Zabaw

Bezpiecznie, kolorowo… tak właśnie jest w hotelowym Klubie Zabaw dla najmłodszych. Dzięki szklanym ścianom możesz spędzać relaksujące chwile w kawiarni Wiatr i Woda, jednocześnie obserwując swoje dziecko w trakcie zabaw. Klub Zabaw wyposażony jest we wszystkie niezbędne akcesoria. Dzieci znajdą tutaj kolorowanki, gry, pluszaki oraz wiele innych akcesoriów niezbędnych do najlepszej zabawy.

SPORTOWE EMOCJE

Sala Gier

Z myślą o rozrywce dla nieco starszych dzieci powstała Sala Gier. W Sali Gier, w gronie rodziny lub przyjaciół można rozegrać np. pojedynek w piłkarzyki. Dopełnieniem sportowego szaleństwa jest cymbergaj. Po takich wieczornych emocjach Twoje dziecko na pewno będzie dobrze spało.

radość z zabawy

Indywidualna opiekunka

Zastanawiasz się jak zorganizować sobie czas, aby udać się na zabieg SPA lub pobawić się w Aquarius CLUB & LOUNGE? Oto nasze rozwiązanie. Na Twoje życzenie zapewniamy indywidualną opiekunkę dla dzieci. Na tak długo jak potrzebujesz, z uwzględnieniem Twoich indywidualnych sugestii.

w restauracji Horyzont

Kącik Malucha

Doskonale wiemy, jak trudno zjeść spokojnie posiłek, gdy Twoja pociecha ma ochotę na zabawę. Dzięki kącikowi zabaw w restauracji Horyzont możesz zarówno cieszyć się niepowtarzalnym smakiem dań, jak i spoglądać na swoje dziecko w czasie zabawy. W takim otoczeniu nawet niejadek spałaszuje całą swoją porcję dania.

specjalnie dla dzieci

Karta dań

Bez względu na to czy Twoje dziecko jest niejadkiem czy uwielbia różne smaki, dzięki przygotowanym specjalnie dla najmłodszych daniom z bufetu lub z karty dań, każdy mały smakosz znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, co najbardziej smakuje Twojemu dziecku w naszej restauracji. Jeśli Twoje dziecko wymaga specjalnej diety, zgłoś nam to przy rezerwacji pobytu, a Szef Kuchni przygotuje indywidualne menu.

wodne szaleństwo

Aquacenter

Nasz hotel jako jeden z nielicznych dysponuje sportowym basenem o długości 25 metrów, dla dzieci potrafiących już dobrze pływać. Dla nieco młodszych odpowiedni będzie basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi. Pomyśleliśmy również o najmłodszych Gościach. Aby zapewnić im bezpieczeństwo wodnej zabawy, Aquacenter wyposażone jest w brodzik, zjeżdżalnię oraz wygodne miejsce do przewijania. Dodatkowo na basenie można znaleźć akcesoria do zabawy.

wirtualna zabawa

Pokój Konsoli

Jeszcze więcej radości zarówno dla tych małych, jak i dużych. Już sam wystrój wprowadza w wirtualną zabawę. Dostępne gry pozwalają na rodzinne rozgrywki, sportowe rywalizacje i wirtualne przygody. Pokój znajduje się obok recepcji głównej.

piękne okolice

Wycieczki rowerowe

Lubisz aktywnie spędzać czas? Razem ze swoją pociechą poznajcie okolice, dzięki świetnie przygotowanym ścieżkom rowerowym. Nie musisz przywozić swoich rowerów, bowiem wszystko znajduje się na miejscu. Oddajemy do dyspozycji zarówno rowery dla dorosłych, jak i dla mniejszych Gości (od około 7 roku życia), dodatkowo foteliki, kaski oraz mapki z trasami rowerowymi.

Powrót - Hotel dla dzieci
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń