Aquarius CLUB & LOUNGE

 

Aquarius  CLUB

Zapraszamy Cię do topowego klubu w Kołobrzegu, który elektryzuje muzyką, niepowtarzalnym wnętrzem i emanuje pozytywną energią. Aquarius CLUB uważany jest za jeden z najbardziej topowych klubów w Kołobrzegu. To co go wyróżnia to oryginalny wystrój wnętrza, przyjacielska obsługa oraz występy DJ’ów i muzyków z całej Polski. Aby zapewnić najwyższy komfort zabawy zadbaliśmy o przestronne loże, duży bar, zaopatrzony w doskonałe alkohole oraz przestrzeń do tańczenia. W Aquarius CLUB usłyszycie najnowsze przeboje z list światowych, topowe old school’owe kawałki oraz muzykę klubową. Nad doskonałą zabawą czuwa dwóch rezydentów klubu, którzy regularnie zapraszają za konsole najlepszych DJ’ów z całej Polski. Gwarantujemy najlepszą muzykę i wyjątkową atmosferę.

Aquarius LOUNGE

Poznaj miejsce w którym połączyliśmy luksus i dobrą zabawę. Aquarius LOUNGE powstał z myślą o osobach, które poszukują miejsca luksusowego o najwyższym poziomie obsługi oraz ekskluzywnym wnętrzu. Subtelnie oddzielone od siebie loże zapewniają intymność do rozmów i przyjemność wspólnego spędzania czasu. Koneserzy wyszukanych smaków znajdą w tym miejscu wybór najbardziej prestiżowych alkoholi z całego świata, zwłaszcza w obszernej kolekcji whisky. Aquarius LOUNGE to również miejsce pełne rozrywki w którym odbywają się kameralne występy na żywo muzyków oraz imprezy z gościnnym udziałem DJ’ów z całej Polski. Nad całą oprawą muzyczną czuwa muzyczny rezydent.

Strój obowiązujący w Aquarius CLUB & LOUNGE to smart casual, czyli pół-wyjściowy . Wszystko po to, aby utrzymać to miejsce na wysokim poziomie oraz aby nasi Goście czuli się wyjątkowi i niepowtarzalni.

Dbając o komfort oraz bezpieczeństwo Gości funkcjonuje limit miejsc.

Aby być na bieżąco z wydarzeniami w Clubie zapraszamy na fanpage Aquarius CLUB & LOUNGE

Godziny otwarcia Aquarius CLUB & LOUNGE: piątki i soboty 22:00 – 4:00

Ceny biletów Aquarius CLUB & LOUNG:

  • piątek – 10 zł – Goście hotelowi bezpłatnie
  • sobota – 30 zł – Goście hotelowi bezpłatnie

Liczba miejsc siedzących w Aquarius CLUB&LOUNGE jest ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Rezerwacja: 94 35 36 500