dieta dr. marka bardadyna

Kuchnia

Dieta dr. Bardadyna

Autorska dieta dr. Bardadyna
- skuteczna i bezpieczna.

Chcesz schudnąć, ale nie wiesz, jak samodzielnie przeprowadzić kurację odchudzającą? Jesteś już w trakcie utraty kilogramów, ale chcesz dowiedzieć się więcej o diecie strukturalnej i wymienić doświadczenia z innymi, którzy stosują dietę? Chcesz połączyć urlop z zadbaniem o własne zdrowie? Wypróbuj sprawdzony i skuteczny sposób na zdrowe odchudzanie.

Dr Bardadyn

Dieta strukturalna

Dieta strukturalna jest opartą na najnowszych wynikach badań naukowych, niezwykle skuteczną metodą odchudzania połączoną z odmładzaniem i wzmacnianiem struktury tkanek organizmu.
Jej konstrukcja oparta jest na dostarczaniu organizmowi niezbędnych składników przy jednoczesnej redukcji liczby kalorii.

maksimum witamin

Minimum kalorii

Zasada diety strukturalnej jest bardzo prosta. Wszystkie zalecane w niej produkty zawierają minimum kalorii oraz maksimum witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy. W efekcie powstała lista pokarmów najbardziej wartościowych dla człowieka, tzw. lista produktów strukturalnych. Ich regularne spożywanie zapewnia wzmocnienie, regenerację i odmłodzenie organizmu oraz trwałą redukcję masy ciała.

Dzięki maksymalnym dawkom naturalnych witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy, produkty strukturalne zapewniają prawidłowe tempo przemiany materii. W rezultacie nie występuje efekt jojo, a korzystanie z produktów strukturalnych także po zakończeniu kuracji odchudzającej, pozwala na trwałe unormowanie masy ciała, bez konieczności ciągłego kontrolowania kaloryczności diety. Wystarczy, aby co najmniej 2/3 diety stanowiły produkty strukturalne.

pakiet w hotelu

Utrata kalorii

,,Podczas dwutygodniowego pobytu straciłam ponad 8 kg bez najmniejszego uczucia dyskomfortu, który towarzyszy wielu dietom. Ponieważ nad wszystkim czuwa sztab ludzi wiem, że jestem w dobrych rękach.’’
Pani Ania z Zielonej Góry

twórca diety

Dr Marek Bardadyn

Autorem diety strukturalnej jest dr Marek Bardadyn, który jest ekspertem w dziedzinie odchudzania, żywienia, medycyny anti-aging, fizjologii treningu sportowego oraz profilaktyki i schorzeń cywilizacyjnych. W takich czasopismach jak "Świat&Ludzie", "Zwierciadło" można znaleźć rubryki medyczne autorstwa doktora. Z jego porad korzystają polskie gwiazdy oraz znane osobistości m.in. elity z krajów arabskich.

Dr Marek Bardadyn jest autorem książek na temat zdrowego odżywiania – "Kody młodości", "Odchudzanie weekendowe", "Odchudzająca Książka Kucharska", "Nałóg jedzenia", "Odmładzająca Książka Kucharska".

trwałe odchudzanie

Dlaczego wybór diety strukturalnej to dobry wybór?

Dieta strukturalna doskonale sprawdza się podczas odchudzania, a jednocześnie jest zalecana w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, takich jak: miażdżyca, podwyższony poziom cholesterolu, cukrzyca, nadciśnienie, schorzenia zwyrodnieniowe stawów, osteoporoza, problemy dermatologiczne alergie oraz zespół przewlekłego zmęczenia.

Pakiet odchudzający z dietą Dr. Bardadyna

Zobacz pakiety pobytowe z dietą strukturalną. Wykorzystaj czas nad morzem, aby zadbać o siebie.

Powrót - Kuchnia
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń