SPA

Aquacenter

Dumą naszego hotelu jest Aquacenter.

To miejsce, w którym każdy znajdzie dogodną dla siebie formę relaksu. Składa się na nie: basen pływacki (3-torowy) o długości 25 m, basen rekreacyjny z gejzerami i leżakami wodnymi oraz ,,dziką rzeką’’, brodzik dla dzieci z mini- zjeżdżalnią, 2 jacuzzi, kompleks saun: parowa, solankowa, sucha oraz ruska bania, czara lodowa, natryski wrażeń.

Aquacenter otwarte jest każdego dnia od 8:00 do 21:00.

Zabawa i odprężenie

Basen rekreacyjny

Miejsce na relaks i wyjątkową zabawę dla całej rodziny. Odrobina ruchu i kąpiele w basenie to wyśmienita propozycja aktywnego i udanego wypoczynku, niezależnie od pogody czy pory roku.
Do dyspozycji Gości są stacje z masażami bocznymi, kaskady wodne oraz dzika rzeka z prądami wodnymi. Głębokość basenu rekreacyjnego: 1,25m - 1,35m.

Radość i bezpieczeństwo

Strefa dla dzieci

Z myślą o najmłodszych Gościach, Aquacenter zostało wyposażone w płytką strefę z ciepłą wodą oraz akcesoriami do zabawy. Mini zjeżdżalnia Słonik oraz fontanna to ulubione atrakcje najmłodszych. Dodatkowo dzieci mogą skorzystać z dmuchanych piłek, makaronów, motylków, czy desek do pływania. Głębokość strefy dla dzieci to 0,5m w najgłębszym miejscu.

Trening i rekreacja

Basen pływacki

Pełnowymiarowy basen pływacki to nowoczesne i bezpieczne miejsce pozwalające na realizację codziennych treningów, naukę pływania, ale też sposób zrelaksowania się dla amatorów sportów wodnych. 3 tory o długości 25 metrów i głębokości 1,4 m, zapewniają komfortowe warunki do pływania.

czas wytchnienia

Strefa wypoczynku

Bezpośrednio przy basenie usytuowane są leżaki, na których możesz odpocząć po wodnym szaleństwie i rozkoszować się czasem wolnym, popijając orzeźwiające napoje.

W ZGODZIE Z NATURĄ

Korzystaj z poidełka

W trosce o środowisko zrezygnowaliśmy z używania plastikowych kubków jednorazowych przy dystrybutorze wody na basenie. Zachęcamy do korzystania z własnych bidonów wielokrotnego użytku. W razie potrzeby bidony można zakupić w recepcji Centrum Kosmetycznego. Do dyspozycji Gości w Aquacenter jest także poidełko. Zgodnie z Regulaminem Aquacenter ze względów bezpieczeństwa na jego teren nie należy wnosić szklanych butelek/naczyń.

Taras z jacuzzi

Garden Bar

Bezpośrednio z Aquacenter można przejść na słoneczny taras, który znajduje się w ogrodzie. Taras z leżakami to idealne miejsce dla amatorów opalania, a w zimie może stanowić jeden elementów cyklu saunowania (dla schłodzenia ciała pomiędzy seansami w łaźni, doskonale hartuje). Na tarasie znajduje się duże jacuzzi będące atrakcją zarówno latem, jak i zimą. Dla pełnej wygody Gości na tarasie jest także Garden Bar, serwujący latem orzeźwiające napoje i smaczne przekąski.

udogodnienia

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem Gości czuwają wykwalifikowani ratownicy. W przebieralniach znajdują się przewijaki dla dzieci, a w recepcji SPA dostępne są specjalne pieluszki do kąpieli dla najmłodszych.


Cennik basenowy dla osób niezameldowanych w Hotelu AQUARIUS SPA*****

Aquacenter czynne: codziennie 8:00 – 21:00

Wstęp: cena za 70 minut

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat – 45 zł

Dopłata po przekroczeniu czasu - 0,85 PLN / 1 min.

Dzieci od 3 do 12 lat – 35 zł

Dopłata po przekroczeniu czasu - 0,65 PLN / 1 min.

Dzieci do lat 3 gratis!

Karnet 10 wejść po 90 minut – 400 zł

Z uwagi na obłożenie, korzystanie z Aquacenter przez osoby niezameldowane w hotelu może być ograniczone.

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń