SPA

Aquacenter

Dumą naszego hotelu jest Aquacenter.

To miejsce, w którym każdy znajdzie dogodną dla siebie formę relaksu. Składa się na nie: basen pływacki (3-torowy) o długości 25 m, basen rekreacyjny z gejzerami i leżakami wodnymi oraz ,,dziką rzeką’’, brodzik dla dzieci z mini- zjeżdżalnią, 2 jacuzzi, kompleks saun: parowa, solankowa, sucha oraz ruska bania, czara lodowa, natryski wrażeń.

Aquacenter otwarte jest każdego dnia od 8:00 do 22:00.

Zabawa i odprężenie

Basen rekreacyjny

Miejsce na relaks i wyjątkową zabawę dla całej rodziny. Odrobina ruchu i kąpiele w basenie to wyśmienita propozycja aktywnego i udanego wypoczynku, niezależnie od pogody czy pory roku.
Do dyspozycji Gości są stacje z masażami bocznymi, kaskady wodne oraz dzika rzeka z prądami wodnymi.

Radość i bezpieczeństwo

Strefa dla dzieci

Z myślą o najmłodszych Gościach, Aquacenter zostało wyposażone w płytką strefę z ciepłą wodą oraz akcesoriami do zabawy. Mini zjeżdżalnia Słonik oraz fontanna to ulubione atrakcje najmłodszych. Dodatkowo dzieci mogą skorzystać z dmuchanych piłek, makaronów, motylków, czy desek do pływania.

Trening i rekreacja

Basen pływacki

Pełnowymiarowy basen pływacki to nowoczesne i bezpieczne miejsce pozwalające na realizację codziennych treningów, naukę pływania, ale też sposób zrelaksowania się dla amatorów sportów wodnych. 3 tory o długości 25 metrów i głębokości 1,4 m, zapewniają komfortowe warunki do pływania.

czas wytchnienia

Strefa wypoczynku

Bezpośrednio przy basenie usytuowane są leżaki, na których możesz odpocząć po wodnym szaleństwie i rozkoszować się czasem wolnym, popijając orzeźwiające napoje.

Taras z jacuzzi

Garden Bar

Bezpośrednio z Aquacenter można przejść na słoneczny taras, który znajduje się w ogrodzie. Taras z leżakami to idealne miejsce dla amatorów opalania, a w zimie może stanowić jeden elementów cyklu saunowania (dla schłodzenia ciała pomiędzy seansami w łaźni, doskonale hartuje). Na tarasie znajduje się duże jacuzzi będące atrakcją zarówno latem, jak i zimą. Dla pełnej wygody Gości na tarasie jest także Garden Bar, serwujący latem orzeźwiające napoje i smaczne przekąski.

udogodnienia

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem Gości czuwają wykwalifikowani ratownicy. W przebieralniach znajdują się przewijaki dla dzieci, a w recepcji SPA dostępne są specjalne pieluszki do kąpieli dla najmłodszych.

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń