07.05.2019 przez Wielkanoc

„jesteśmy zaskoczeni wspaniałością jedzenia. Atrakje dla dzieci cudne, czysto i bardzo przyjaźnie. Było dużo ludzi ale nawet na śniadaniach czy kolacjach nie było problemu zmiejscem. Hotel zapewnia dużą swobodę i komfort a pracownicy zasługują na podwyżki.”

07.05.2019 przez Bartek

„Ogromny plus za basen i dobre jedzenie. Ogólnie miło wspominamy pobyt w tym hotelu. ”

30.04.2019 przez MARIUSZ

„Hotel na prawdę godny polecenia i zasługujący na miano 5 gwiazdek. Polecamy w 100%. ”

27.04.2019 przez Beata

„Moglibyśmy przyjeżdżać do tego hotelu przez cały rok. Wspaniała obsługa na wysokim poziomie, pokoje bardzo przytulne, brawa dla szefa kuchni, spa jedne z najlepszych w jakich byłam. Polecam. ”

23.04.2019 przez ola z poznania

„Wspaniały hotel, komfortowe wyposażenie, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa a największy plus za SPA, basen i animacje dla dzieci. ”

21.04.2019 przez Basssia z rodziną

„Wróciliśmy wczoraj z tego hotelu. Spędziliśmy wspaniałe święta Wielkanocne. Wszystko było na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy . ”

11.03.2019 przez Ania NEBULE

„Zawitaliśmy do Aquariusa w ferie zimowe. Hotel jest w 100 % przystosowany do potrzeb dzieci i dzięki temu nie mogliśmy się nudzić. Dzieci były zachwycone i nie chciały wychodzić z sali zabaw i basenu. Obsługa hotelowa jest przemiła i pomagają poczuć się jak w domu. Do tego pyszne jedzenie i duży wybór potraw. Kolejnym atutem jest położenie - dosłownie 5 minut od morza. Bardzo polecam ten hoten na wypady z rodziną.”

06.03.2019 przez Bless the Mess

„Doskonale jedzenie, przemiła i pomocna obsługa, świetnie wyposażone SPA i basen. Idealne miejsce na aktywny wypoczynek, ale i błogie leniuchowanie.
Gorąco polecamy!”

05.02.2019 przez matkawariatka

„W Aquariusie byliśmy już trzy razy. Nasze dzieci czują się tu już jak w domu, a jak wracamy do prawdziwego domu, pytają kiedy znów. pojedziemy do Aquariusa. :) Mnóstwo atrakcji dla dzieci i naprawdę bardzo przemyślanych animacji, w których zechcą uczestniczyć wszystkie dzieci. Poza tym na każdym kroku dziecko może poczuć się jak klient VIP. Już przy recepcji czekają na dzieci prezenty. W pokoju znajdują się kosmetyki dla dzieciaków, stopień w łazience do łatwiejszego korzystania z toalety i umywalki. Możemy też poprosić o małe szlafroczki dla dzieciaków. Również basen został dostosowany do maluchów i moje dzieci potrafiły w nim przesiadywać godzinami. Nie mówiąc już o salach zabaw, z których też najchętniej by nie wychodziły. Restauracja także doskonale dba o to, żeby żadne dziecko nie wyszło z pustym brzuszkiem (bogaty bufet dla dzieci) i żeby rodzice mogli w spokoju zjeść posiłek (kącik zabaw w restauracji). Na zewnątrz dzieciaki również nie będą się nudzić. Przy hotelu znajduje się nowoczesny i bardzo przemyślany plac zabaw, a na plażę jest rzut beretem. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy Aquariusa.”

30.01.2019 przez Magda

„Bylismy juz kilka razy i zawsze milo wspominamy pobyt w aquariusie. Polecem!”

Twoja opinia

Imię: *

Email: *

Ocena hotelu:

Opinia: *

Zabezpieczenie antyspamowe:

+ -3 = 16
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń