05.02.2019 przez matkawariatka

„W Aquariusie byliśmy już trzy razy. Nasze dzieci czują się tu już jak w domu, a jak wracamy do prawdziwego domu, pytają kiedy znów. pojedziemy do Aquariusa. 🙂 Mnóstwo atrakcji dla dzieci i naprawdę bardzo przemyślanych animacji, w których zechcą uczestniczyć wszystkie dzieci. Poza tym na każdym kroku dziecko może poczuć się jak klient VIP. Już przy recepcji czekają na dzieci prezenty. W pokoju znajdują się kosmetyki dla dzieciaków, stopień w łazience do łatwiejszego korzystania z toalety i umywalki. Możemy też poprosić o małe szlafroczki dla dzieciaków. Również basen został dostosowany do maluchów i moje dzieci potrafiły w nim przesiadywać godzinami. Nie mówiąc już o salach zabaw, z których też najchętniej by nie wychodziły. Restauracja także doskonale dba o to, żeby żadne dziecko nie wyszło z pustym brzuszkiem (bogaty bufet dla dzieci) i żeby rodzice mogli w spokoju zjeść posiłek (kącik zabaw w restauracji). Na zewnątrz dzieciaki również nie będą się nudzić. Przy hotelu znajduje się nowoczesny i bardzo przemyślany plac zabaw, a na plażę jest rzut beretem. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy Aquariusa.”

30.01.2019 przez Magda

„Bylismy juz kilka razy i zawsze milo wspominamy pobyt w aquariusie. Polecem!”

19.01.2019 przez Ilona

„Blisko morza, niezłe jedzenie - duży wybór i świeże, profesjonalne spa i duże aquacenter. Obsługa bardzo miła i pomocna, zawsze uśmiechnięta.”

12.01.2019 przez Adrian

„Z żoną lubimy przyjeżdżać tutaj na weekendy. Szybkie spa, baseny i niezła impreza w Klubie. Często zapraszają dj z całej Polski. Jedzenie też bardzo ok, polecam schab z dzika.”

09.01.2019 przez Maciek

„Całkiem niezły hotel nad morzem. Na weekendowy wypadł w sam raz jak ktoś mieszka w Szczecinie. Polecam”

06.01.2019 przez Mariola

„Wspaniały hotel. Serdecznie polecam!!”

31.12.2018 przez Majka

„Spędziliśmy cudowne święta. Z tak naładowanymi bateriami można witać nowy rok.”

29.12.2018 przez Marta

„Spędziliśmy w tym roku święta z rodziną. I były to na prawdę dobre święta. Wigilia przygotowana perfekcyjnie, pyszne jedzenie, Mikołaj i paczki dla dzieci. W pokoju czekała na nas niespodzianka od hotelu, powitalna kartka z życzeniami. Mały gest a jaki miły. Pełen profesjonalizm a zarazem stworzenie rodzinnej atmosfery. Dzieci miały zajęć aż za dużo. Ciągle coś, pierniki, ozdoby, tańce, pidżama party. Pani Agnieszka - brawo!!!!! Pozdrawiamy wszystkich ;)”

24.12.2018 przez Blondyna

„Zawsze tutaj odpoczywamy!!!”

17.12.2018 przez Mirosław

„Konkretna i miła obsługa, duzy wybor posiłkow i niezłe baseny. Z czystym sumieniem polecam.”

Aquarius hotel SPA nad morzem , USA 4.4 5.0 226 226 W Aquariusie byliśmy już trzy razy. Nasze dzieci czują się tu już jak w domu, a jak wracamy do prawdziwego domu, pytają kiedy znów. pojedziemy do Aquariusa. 🙂 Mnóstwo atra
Page:
123»
Twoja opinia