Kuchnia

Kawiarnia Wiatr i Woda

Aromatyczna kawa i wyroby hotelowego cukiernika to dopiero początek przyjemności.

Zapach świeżo mielonej kawy, pyszne ciasta wypiekane przez naszego cukiernika oraz soki i koktajle ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw – to wszystko znajdziesz w kawiarni Wiatr i Woda. Dla miłośników wysokiej jakości czekolady polecamy autorskie praliny naszego cukiernika. Doskonałe również na prezent.

Godziny otwarcia: codziennie 9:00-23:00

aromatyczna

Kawa

Urzekająca delikatnością ziaren pochodzących z najdalszych zakątków Ameryki Południowej, ekskluzywna kawa wypalana tradycyjnymi metodami oferuje niezapomniane wrażenia smakowe.
Hotelowy barista przyrządza aromatyczne espresso o bogatym bukiecie oraz wariacje kawowe odpowiednie do pory roku.

codziennie

Ciepłe przekąski, autorskie drinki

Szef Kuchni przygotował zestaw ciepłych przekąsek, by nasi Goście mogli zaspokoić mały głód. Jeżeli masz ochotę na wyjątkowego drinka, polecamy autorskie receptury naszych barmanów.

bezpieczny

Klub zabaw

Kawiarnia Wiatr i Woda to idealne miejsce do spotkań. Bliskość przeszklonego klubu zabaw sprawia, że rodzice mogą rozkoszować się kawą, gdy ich dzieci w tym czasie bawią się w bezpiecznym miejscu.

czekolada

Autorskie praliny

Jeżeli jesteś smakoszem słodyczy, doceniasz ich smak i kunszt przygotowania,
a nie smakowałeś jeszcze naszych pralin, to nie czekaj i odwiedź hotelową kawiarnię. Praliny z hotelowej cukierni powstają na bazie oryginalnej belgijskiej czekolady. Wytwarzane są ręcznie, a nadzienie jest kombinacją wyszukanych smaków.
Praliny to doskonały pomysł na prezent oraz wspomnienie chwil spędzonych nad morzem.

dobra lektura

Biblioteczka

Nierozerwalnie z aromatem kawy kojarzy się książka. Doskonały przyjaciel w podróży i sposób na relaks. Dla naszych Gości przygotowaliśmy biblioteczkę obfitującą w książki o szerokiej tematyce. Każdy miłośnik dobrej lektury znajdzie tutaj coś dla siebie.

Powrót - Kuchnia
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń