Centrum Kosmetyczne

Centrum Kosmetyczne w Hotelu AQUARIUS SPA***** to wyjątkowa enklawa odpoczynku i miejsca do pielęgnacji ciała. W ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów na twarz, ciało, zabiegi dedykowane mężczyznom, masaże, sauny, łaźnie oraz wiele zabiegów pielęgnacyjnych (m.in. pedicure, manicure itp.).

Jednocześnie w Centrum Kosmetycznym Goście znajdą nowoczesne technologie, dzięki którym możliwe jest przeprowadzanie specjalistycznych zabiegów jak Eximia (zabieg kompleksowo poprawiający kondycję skóry), czy Intraceuticals (wykorzystanie technologii hiperbarycznego tlenu dla odmłodzenia skóry).

Dla wysokiego komfortu odbycia zabiegu zalecamy przybycie 10 minut przed umówionym terminem. Zalecane jest nieprzynoszenie biżuterii. Prosimy o przychodzenie w szlafroku hotelowym (dla Gości spoza hotelu, korzystających z Centrum Kosmetycznego zapewniane są szlafroki, klapki i ręczniki). Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji zabiegu (przed przyjazdem do hotelu) w celu jak największego komfortu przy wyborze terminu.

Centrum Kosmetyczne czynne jest codziennie od 9:00 do 21:00.

Więcej informacji oraz rezerwacja zabiegów pod numerem telefonu 94 35 36 580

Cennik zabiegów SPA

Cennik SPA dla Dzieci

Centrum Kosmetyczne

4.5/5

Ocen: 52

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń