Centrum Kosmetyczne

Centrum Kosmetyczne w Hotelu AQUARIUS SPA***** to wyjątkowa enklawa odpoczynku i miejsca do pielęgnacji ciała. W ofercie posiadamy szeroki wybór zabiegów na twarz, ciało, zabiegi dedykowane mężczyznom, masaże, sauny, łaźnie oraz wiele zabiegów pielęgnacyjnych (m.in. pedicure, manicure itp.).

Jednocześnie w Centrum Kosmetycznym Goście znajdą nowoczesne technologie, dzięki którym możliwe jest przeprowadzanie specjalistycznych zabiegów jak Intraceuticals gdzie wykorzystywana jest technologia hiperbarycznego tlenu do odmłodzenia skóry.

 

W naszym Centrum Kosmetycznym pracujemy na ekskluzywnych markach kosmetycznych oferujących zabiegi na twarz i ciało:

  • KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy, czego dowodem są liczne międzynarodowe nagrody. Podstawę filozofii KLAPP Cosmetics stanowią nowoczesne metody zabiegowe, a produkty kosmetyczne łączą w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Autorskie koncepcje zabiegów pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb Gościa, w zależności od typu skóry twarzy i ciała, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Wysokiej jakości produkty do użytku domowego, pozwalają zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić trwałość ich oddziaływania.
  • Diego Dalla Palma to włoska marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, obecna w 54 krajach na świecie. Zgodnie z filozofią marki, jej kosmetyki ofiarowują każdej kobiecie autentyczne piękno, zrodzone z czystej energii i witalności. W nowoczesnym ośrodku badawczym naukowcy i kosmetolodzy stworzyli program biorewitalizacji skóry, dla przywrócenia jej dobrego samopoczucia oraz harmonii. Ukierunkowane zabiegi i opatentowane składniki aktywne najpierw przywracają dobre samopoczucie, by na koniec stworzyć długotrwałe piękno. Diego Dalla Palma jest linią w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Skuteczna i bezpieczna pielęgnacja niesie za sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. Sercem tej nowoczesnej hiper-aktywnej formuły jest 51+3 HYALU COMPLEX. To szczególny makro-kompleks aż 54 elementów aktywnych o bio-rewitalizującym działaniu. Marka oferuje także kosmetyki do domowej pielęgnacji twarzy i ciała, które są dostępne w naszym Centrum Kosmetycznym.

  • Selvert Thermal – od ponad 25 lat istnienia filozofia tej szwajcarskiej marki opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej zregenerowania i odtrucia, jako warunku efektywności kolejnych działań. Służą temu dwa podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności – borowiny oraz woda termalna. W poszukiwaniu efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi (torfy, błota, glinki) oraz do przyrody. W marce tej nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii, gdyż jest ona przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym. Produkty do domowej pielęgnacji twarzy i ciała dostępne są w naszym Centrum Kosmetycznym. Ich świetna przenikalność, aksamitne konsystencje i eleganckie opakowania sprawiają, że ich stosowanie jest wielką przyjemnością.

Dla wysokiego komfortu odbycia zabiegu zalecamy przybycie 10 minut przed umówionym terminem. Zalecane jest nieprzynoszenie biżuterii. Prosimy o przychodzenie w szlafroku hotelowym (dla Gości spoza hotelu, korzystających z Centrum Kosmetycznego zapewniane są szlafroki, klapki i ręczniki). Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji zabiegu (przed przyjazdem do hotelu) w celu jak największego komfortu przy wyborze terminu.

Centrum Kosmetyczne czynne jest codziennie od 9:00 do 21:00.

Więcej informacji oraz rezerwacja zabiegów pod numerem telefonu 94 35 36 580

Cennik zabiegów SPA

Cennik SPA dla Dzieci

Centrum Kosmetyczne

4.5/5

Ocen: 67

Komentarze

  1. Elżbieta

    Z ciekawością poddałam się zabiegowi " Kobido" , o którym wcześniej czytałam. Z ogromną przyjemnością przyznaję, że zabieg wykonany przez Pana Szczepana przeszedł moje oczekiwania. Mimo młodego wieku Pana Szczepana, jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu oraz kultury. Serdecznie polecam i przy następnej okazji ponownie skorzystam. Elżbieta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń