eventy w plenerze

Eventy w plenerze

Adrenalina, zabawa, integracja czyli eventy w plenerze.

Wieloletnie doświadczenie i pomysłowość w tworzeniu nowych scenariuszy eventów sprawiają, że wybór atrakcji jest naprawdę duży. Dostosowujemy atrakcje do liczby uczestników oraz ich zainteresowań. Każda zabawa jest w 100% bezpieczna, zapewniając jednocześnie niezapomniane wrażenia.

Quady

Quady to propozycja eventu dla osób poszukujących adrenaliny. Łatwość prowadzenia powoduje, że każdy jest w stanie nauczyć się ich obsługi. Event może być przeprowadzany dla dużej grupy. Jazda czterokołowym pojazdem, który jest w stanie zmierzyć się z piaskiem i lasem to prawdziwa przyjemność.

Paintball

Uczestnicy zabawy zostają podzieleni na drużyny, których celem jest ochrona swoich zawodników i zestrzelenie przeciwnika. Do zabawy wykorzystywane są żelatynowe kulki. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują profesjonalny sprzęt ochronny, dzięki czemu zabawa jest bezpieczne. Gra w paintball jest doskonałym narzędziem do integracji zespołu.

Monster Garaż

Monster Garaż to możliwość stworzenia własnego auta. Uczestnicy eventu pracują na prawdziwych samochodach modyfikując je np. zmieniając kolor, wyposażenie, nadając im inne kształty. Dzięki specjalnym zadaniom uczestnicy otrzymują możliwość zdobywania nowych elementów dekoracyjnych. Doskonała zabawa dla całej grupy.

Piłkarze Gigant

Uczestnicy zabawy rozgrywającej się w olbrzymim dmuchanym boisku trzymając się metalowych rurek, zachowują się niczym piłkarze ze znanej gry stołowej. Uczestnicy grają w dwóch drużynach a celem jest zdobycie jak największej ilości bramek. Zabawa gwarantuje solidną dawkę śmiechu i pozytywnych wrażeń.

Powrót - Eventy
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń