eventy realizowane w hotelu - pokaz laserów

Biznes

Eventy w hotelu

Wykorzystaj potencjał przestrzeni hotelu.

Hotel wyróżnią się dużą przestrzenią, która może być aranżowana na wiele sposobów. Specjalnie przystosowane miejsca oraz szerokie zaplecze techniczne pozwalają na przeobrażenie hotelu w miejsce idealne dla Twoich Gości. Poniżej przedstawiamy przykładowe rozwiązania.

Sale konferencyjne

8 nowoczesnych sal konferencyjnych z systemem przesuwnych ścian umożliwia wygospodarowanie zarówno dużej przestrzeni jak i kameralnych miejsc. Obszerne zaplecze techniczne powoduje, że organizacja konferencji, eventu czy spotkania przebiega w sposób płynny i komfortowy. Cała sala może zamienić się w podwodny świat lub warowny zamek a także salę koncertową.

Zobacz plany sal konferencyjnych.

Aquarius CLUB & LOUNGE

Zlokalizowany na poziomie -1 kompleks rozrywki Aquarius CLUB & LOUNGE, oferuje dwie sale w oryginalnych aranżacjach i umożliwia przeprowadzenie imprez tematycznych dopasowanych do gustu Gości. Dwa parkiety taneczne, dwa bary i duża liczba wygodnych lóż sprawiają, że jest to miejsce idealne na wieczorną zabawę, także z bufetem ciepłych dań lub zimnych przekąsek.

Warsztaty kulinarne

Cafe & Restaurant Panorama znajdująca się przy sali konferencyjnej o tej samej nazwie (na najwyższym piętrze hotelu) posiada otwartą kuchnię umożliwiającą obserwację pracy kucharzy (live-cooking). Dzięki temu jest to doskonałe miejsce do organizacji warsztatów kulinarnych, podczas których podzieleni na zespoły uczestnicy poznają tajniki gotowania, a wszystko pod okiem naszych najlepszych kucharzy.

Eventy na basenie

Przestronne Aquacenter z własnym barem i tarasem zewnętrznym prowadzącym do ogrodu to idealne miejsce do organizacji niezapomnianego eventu. W Aquacenter znajduje się basen sportowy, basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi (dysze masujące, podwodne leżaki, gejzery, sztuczna rzeka), 2 jacuzzi oraz kompleks saun. Wyśmienite miejsce na przykład na Wieczór hawajski.

Powrót - Eventy
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń