Cennik

Wyznacz trasę

Zadzwoń

Kuchnia

Restauracja Horyzont

Mistrzostwo smaku, doskonała obsługa, wyjątkowa atmosfera w jednym miejscu.

Restauracja Horyzont w Hotelu AQUARIUS SPA***** jako jedna z nielicznych w Polsce znalazła się w prestiżowym gronie restauracji wyróżnionych certyfikatem potwierdzającym, że serwowane dania powstają na bazie produktów pochodzących od regionalnych dostawców i są ekologicznie uprawiane.

menu a’la carte

prestiżowy certyfikat

Slow Food

Certyfikat ma prestiżowy charakter ze względu na zakres wymogów jakim musi sprostać restauracja, aby go uzyskać. Przez kilka miesięcy Szef Kuchni – Grzegorz Nowicki – przemierzał okolice, selekcjonując lokalnych producentów żywności, badając smaki i proces powstawania wyrobów.

dla Gości

Najsmaczniejsze dania

Dzięki temu do naszych Gości trafiają najsmaczniejsze dania, pełne wartościowych składników dla organizmu. Na bufetach śniadaniowych znajdują się regionalne produkty oznaczone znakiem ślimaka, stanowiącego symbol Slow Food. Cała karta menu w części a’la carte oparta jest na tych produktach.

zawsze

Najlepsza obsługa

Mając na względzie zapewnienie najwyższego komfortu dla naszych Gości, w restauracji Horyzont dbamy nie tylko o bogactwo smaków. Szczególną uwagę przywiązujemy do obsługi na najwyższym poziomie. Synchroniczne serwowanie dań, dyskrecja i pełna dyspozycyjność to atuty naszej obsługi. Przekonaj się osobiście o wyjątkowej atmosferze restauracji.

Godziny serwowania posiłków

Śniadanie w formie bufetu, z live- cooking 7:30 – 10:30
cena bufetu śniadaniowego 55 zł/osoba dorosła i dziecko powyżej 9 lat
30 zł dziecko w wieku 3-9 lat

Kolacja w formie bufetu, z live-cooking 18:00 – 20:00
cena bufetu kolacyjnego 95 zł/osoba dorosła i dziecko powyżej 9 lat
45 zł dziecko w wieku 3-9 lat

Napoje do kolacji dodatkowo płatne (z wyjątkiem wody niegazowanej)

Restauracja a’la carte 13:00 – 23:00

Rezerwacja stolika pod numerem tel. 94 35 36 535.

Powrót - KUCHNIA