Nowości

Światowy Dzień Wellness

Kołobrzeg

zaplanuj niedzielne popołudnie 13 czerwca 2021

Wykorzystaj Międzynarodowy Dzień Wellness na chwilę odpoczynku i relaksu oraz zapomnij o codziennych troskach. Odpręż się w najbardziej kolorowym hotelu nad Bałtykiem i skorzystaj z wyjątkowej oferty ,,Wellness Day’’.

Spiesz się! Liczba miejsc jest ograniczona.

Pakiet ,,Wellness Day’’ dostępny 13 czerwca 2021 r. od godziny 14:00 zawiera:

  • nielimitowany i jednorazowy dostęp do przestronnego Aquacenter (3-torowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik z mini-zjeżdżalnią, dwa wewnętrzne jacuzzi i kompleks saun)
  • posiłki w kawiarni Wiatr i Woda – do wyboru Ciabatta z frytkami, Burger z frytkami stekowymi, Burger Wegetariański z frytkami z batatów lub Stripsy z frytkami i surówką (1 posiłek na osobę)
  • GRATIS zabieg pielęgnacyjny firmy KLAPP o wartości 250 PLN – zabieg posiada właściwości oczyszczająco-detoksykujące, jego zastosowanie jest podstawą przygotowania cery do sezonu wakacyjnego, kiedy jest ona narażona na zanieczyszczenia i wysokie temperatury (1 zabieg na wykupiony pakiet). Zabieg możliwy jest do zrealizowania od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu w recepcji Centrum Kosmetycznego lub pod numerem telefonu 94 35 36 580.

 

Cena pakietu:

  • 2 osoby dorosłe – 200 PLN
  • 2 osoby dorosłe + dziecko do lat 14 – 290 PLN
  • 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do lat 14 – 380 PLN

 

Zapraszamy do zakupu pakietu w recepcji hotelu AQUARIUS SPA***** (dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 94 35 36 500).

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Tylko 3 dni PROMOCJI!

24 maja 2021

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń