Nowości Poradnik SPA

Dziś! Czas na CoolSculpting…

Kołobrzeg

Świetna sylwetka na plaży

coolsculpting srodowe porady SPA

Dziś jest najlepszy moment aby zrobić coś dla swojego ciała! Ciesz się świetną sylwetką na plaży już za trzy miesiące – tyle potrzebujesz by uzyskać zadowalający efekt po zabiegu Coolsculpting®.

Marzysz o zgrabnej sylwetce, ale mimo ćwiczeń, diety i wyrzeczeń nie możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się tłuszczu raz na zawsze – zabieg urządzeniem Coolsculpting® . To naprawdę możliwe.

  • 30 lat badań klinicznych nad przełomową technologią usuwania tłuszczu
  • Opatentowana technologia Coolsculpting® dostępna w 60 krajach na świecie
  • Widoczne i trwałe rezultaty, potwierdzone przez setki tysięcy zadowolonych kobiet
    i mężczyzn
  • Bezpieczeństwo i brak rekonwalescencji

 

Opis zabiegu

Coolsculpting® jest urządzeniem przeznaczonym do całkowicie nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach, w których mimo ćwiczeń lub stosowania diety trudno usunąć jej nadmiar (brzuch, tzw. „boczki”, wewnętrzna strona ud, bryczesy, ramiona). Odbywa się bezboleśnie, bez nacięć i ingerencji w ciało. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, czyli technologię chłodzenia, która poprzez niską temperaturę uszkadza komórki tłuszczowe i doprowadza do ich rozpadu, a następnie stopniowego, fizjologicznego wydalenia z organizmu. Zabieg polega na przyłożeniu aplikatora chłodzącego (głowicy – mniejszej lub większej w zależności od miejsca), który po zassaniu fałdu tłuszczowego mniej więcej przez godzinę chłodzi tkankę tłuszczową. Urządzenie wyposażone jest w specjalne sensory zapobiegające odmrożeniom.

Dla kobiet i mężczyzn

Coolsculpting® to zabieg wskazany dla osób, które pomimo ćwiczeń i diety nie mogą wyeliminować małych lub średnich fałdów tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, boków tułowia i pleców. Coolsculpting® jest również doskonałym zabiegiem dla pań, które po ciąży pomimo starań i wielu wyrzeczeń nie mogą przywrócić sylwetce pożądanego kształtu. Jest przeznaczony do modelowania ciała, ale nie jest wskazany do leczenia otyłości. Stanowi alternatywę dla liposukcji a jego atuty są następujące: trwały efekt, całkowite bezpieczeństwo, gwarancja braku komplikacji, brak konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności z uwagi na to, że nie występuje okres rekonwalescencji.

Wyraźnie widoczne efekty

Wyniki badań klinicznych wykazały, że zabieg urządzeniem Coolsculpting® wykorzystujący opatentowaną technologię  zapewniającą wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej. Zmiany pojawiają się stopniowo, a pełny efekt widoczny jest po 2 – 3 miesiącach i utrzymuje się trwale.

Bezboleśnie i bezpiecznie

Zabieg jest bezbolesny, wykonywany na siedząco lub leżąco (w zależności od miejsca przyłożenia głowicy), a czas jego trwania wykorzystamy na drzemkę lub lekturę. W pierwszych chwilach w miejscu zassania głowicy odczuwalny jest intensywny chłód, ale to uczucie szybko mija. Czasami po zdjęciu głowicy może pojawić się pieczenie lub zaczerwienienie, tkliwość lub osłabienie czucia skóry, ale uczucia te mijają po około dwóch tygodniach. Po wykonaniu zabiegu można od razu powrócić do codziennych zajęć, nie trzeba rezygnować z opalania, kąpieli, zabiegów kosmetycznych i laserowych. Można go wykonać podczas pobytu w hotelu, wystarczy tylko przeznaczyć jedną godzinę dla siebie i swojej przyszłej ładniejszej sylwetki.

Nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem

Urządzenie Coolsculpting® otrzymało odznaczenie „Perła Dermatologii Estetycznej 2015” przyznawane przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych dla najlepszych urządzeń, zabiegów i kosmetyków.

Zapraszamy do umówienia się na konsultację w naszym Centrum Kosmetycznym, podczas której nasi specjaliści dokładnie wyjaśnią przebieg zabiegu i doradzą w którym miejscu zabieg zapewni najlepszy efekt. Cena konsultacji wynosi 40 zł. Po wykonaniu zabiegu, jego cena zostanie pomniejszona o koszt konsultacji.

Centrum Kosmetyczne Hotelu AQUARIUS SPA*****

tel. +48 94 35 36 580

mail: spa@aquariusspa.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Mateusz Gessler w Hotelu AQUARIUS SPA*****

13 kwietnia 2022

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Peelingi to kolejny krok do pięknej cery

30 marca 2022

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń