Regulamin Gry “Fast Click” – wygraj 5 dni WAKACJI

 1. GRA „Fast Click” dostępna na stronie: www.aquariusspa.pl/GRA/ polega na zbiciu przez klikanie jak największej ilości pojawiających się na ekranie kolorowych kulek w ciągu 30 sekund.
 2. W zależności od koloru, kulkom przyporządkowane są odpowiednie wartości punktowe.
 3. Osoba biorąca udział w GRZE nazwana jest Graczem. Istnieje podział graczy na Gracza Zarejestrowanego i Gracza Niezarejestrowanego.
 4. Gracz Zarejestrowany jest osobą pełnoletnią, która podała swój prawidłowy adres e-mail i wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach informacji handlowej zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wyłącznie Gracz Zarejestrowany może brać udział w rywalizacji o nagrodę.
 5. Gracz Niezarejestrowany bierze udział w GRZE “Fast Click” lecz nie bierze udziału w rywalizacji o nagrodę. Gracz Niezarejestrowany nie musi być osobą pełnoletnią.
 6. Wygrywa Gracz Zarejestrowany, który jako pierwszy w ciągu 30 sek. klikając kolorowe kulki zdobędzie największą ilość punktów.
 7. Administratorem GRY „Fast Click” jest właściciel Hotelu AQUARIUS SPA***** – firma PRO-SAN M. Jagiełka i M. Wiszniewski Sp. J., ul. J. Kasprowicza 24, 78-100 Kołobrzeg NIP: 671-168-90-74.
 8. O nagrodę w GRZE „Fast Click” można rywalizować od 23 marca 2018 (godz. 00:01) do 28 marca 2018 (do godz. 23:59).
 9. O wygranej GRACZ, który zdobył największą ilość punktów zostanie poinformowany drogą mailową. Informacja zostanie wysłana na adres e-mail podany w chwili rozpoczęcia rywalizacji z prośbą o przesłanie zwrotnie danych teleadresowych niezbędnych do wysyłki vouchera będącego nagrodą.
 10. Nagrodą w GRZE „Fast Click” jest jednorazowy 5 dniowy (4 noclegi) pobyt w hotelu AQUARIUS SPA***** o wartości 2500 zł brutto łącznie z kwotą zryczałtowanego podatku od wygranej w wysokości 10% pobieranego zgodnie z przepisami ustawy o PIT. Nagroda dotyczy 2 osób dorosłych i maksymalnie 2 dzieci do lat 16 w terminie od 22 czerwca do 07 lipca 2018 lub 26 sierpnia do 02 września 2018 zgodnie z pakietem „Wakacje z obiadami” którego zawartość dostępna jest na stronie internetowej hotelu szczegóły pakietu » tutaj
 11. Jeśli kliku GRACZY zdobędzie tą samą ilość punktów, wygrywa osoba, która pierwsza osiągnęła największą ilość punktów w rywalizacji.
 12. Jeśli Zwycięzca nie prześle mailem zwrotnie danych teleadresowych oraz danych do rozliczenia podatku od wygranej w ciągu 5 dni, nagroda przepada.
 13. Kontakt z Graczem Zarejestrowanym będzie następował drogą mailową.
 14. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie problemy techniczne związane z wzięciem udziału w GRZE.
 15. Nie ma możliwości zamiany nagrody na równowartość pieniężną.
 16. Wszelkie prawa do GRY „Fast Click” należą do Administratora.
 17. Uczestnictwo w GRZE „Fast Click”  jest bezpłatne.
 18. Uczestnictwo w GRZE „Fast Click” jako Gracz Zarejestrowany oznacza akceptację Regulaminu GRY “Fast Click”.
 19. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.
 20. Administrator zastrzega sobie prawo do wstrzymania GRY w dowolnym momencie.

 

 

Regulamin Gry “Fast Click” – wygraj 5 dni WAKACJI

5.00/5

Ocen: 2

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń