basen pływacki 25 m w Kołobrzegu

SPA

Aquacenter

Dumą naszego hotelu jest Aquacenter.

To miejsce, w którym każdy znajdzie dogodną dla siebie formę relaksu. Składa się na nie: basen pływacki (3-torowy) o długości 25 m, basen rekreacyjny z gejzerami i leżakami wodnymi oraz ,,dziką rzeką’’, brodzik dla dzieci z mini- zjeżdżalnią, 2 jacuzzi, kompleks saun: parowa, solankowa, sucha oraz ruska bania, czara lodowa, natryski wrażeń.

Aquacenter otwarte jest każdego dnia od 8:00 do 21:00.

 

czas wytchnienia

Strefa wypoczynku

Bezpośrednio przy basenie usytuowane są leżaki, na których możesz odpocząć po wodnym szaleństwie i rozkoszować się czasem wolnym, popijając orzeźwiające napoje.

Taras z jacuzzi

Garden Bar

Wprost z Aquacenter można przejść na słoneczny taras, który znajduje się w ogrodzie. Taras z leżakami to idealne miejsce dla amatorów opalania, a w zimie może stanowić jeden elementów cyklu saunowania (dla schłodzenia ciała pomiędzy seansami w łaźni, doskonale hartuje). Na tarasie znajduje się duże jacuzzi będące atrakcją zarówno latem, jak i zimą. Dla pełnej wygody Gości na tarasie jest także Garden Bar, serwujący latem orzeźwiające napoje i smaczne przekąski.

udogodnienia

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem Gości czuwają wykwalifikowani ratownicy. Najmłodsi Goście mogą skorzystać z dmuchanych piłek, makaronów, motylków, desek oraz innych wodnych akcesoriów. W przebieralniach znajdują się przewijaki dla dzieci, a w recepcji SPA dostępne są specjalne pieluszki do kąpieli dla najmłodszych.

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń