basen pływacki 25 m w Kołobrzegu

SPA

Aquacenter

Dumą naszego hotelu jest Aquacenter.

To miejsce, w którym każdy znajdzie dogodną dla siebie formę relaksu. Składa się na nie: basen pływacki (3-torowy) o długości 25 m, basen rekreacyjny z gejzerami i leżakami wodnymi oraz ,,dziką rzeką’’, brodzik dla dzieci z mini- zjeżdżalnią, 2 jacuzzi, kompleks saun: parowa, solankowa, sucha oraz ruska bania, czara lodowa, natryski wrażeń.

Aquacenter czynne jest codziennie od 8:00 do 22:00, a korzystanie z niego jest wliczone w cenę noclegu.

czas wytchnienia

Strefa wypoczynku

Bezpośrednio przy basenie usytuowane są leżaki, na których możesz odpocząć po wodnym szaleństwie i rozkoszować się czasem wolnym, popijając orzeźwiające napoje.

Taras z jacuzzi

Garden Bar

Wprost z Aquacenter można przejść na słoneczny taras, który znajduje się w ogrodzie. Taras z leżakami to idealne miejsce dla amatorów opalania, a w zimie może stanowić jeden elementów cyklu saunowania (dla schłodzenia ciała pomiędzy seansami w łaźni, doskonale hartuje). Na tarasie znajduje się duże jacuzzi będące atrakcją zarówno latem, jak i zimą. Dla pełnej wygody Gości na tarasie jest także Garden Bar, serwujący orzeźwiające napoje i smaczne przekąski.

miejsce orzeźwienia

Bar na basenie

Bar na basenie oferuje orzeźwiające napoje, zdrowe koktajle i soki, desery a także ciepłe przekąski. Dyskretnie usytuowane stoliki zachęcają do chwili odpoczynku. Jeżeli masz ochotę, możesz zabrać swoje napoje na leżak lub na słoneczny taras zewnętrzny.

udogodnienia

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem Gości czuwają wykwalifikowani ratownicy. Dla dzieci prowadzona jest nauka pływania. Najmłodsi Goście mogą skorzystać z dmuchanych piłek, makaronów, motylków, desek oraz innych wodnych akcesoriów. W przebieralniach znajdują się przewijaki dla dzieci, a w recepcji SPA dostępne są specjalne pieluszki do kąpieli dla najmłodszych.

Zobacz zdjęcia

Zdjęcia obrazujące Aquacenter Hotelu AQUARIUS SPA***** oraz zespół saun i basenowy bar znajdziesz na podstronie galerii

zobacz w galerii

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń