Poradnik SPA

Jak pielęgnować cerę

Prezentujemy pierwszy z dziewięciu filmów w serii poświęconej pielęgnacji ciała „Aquarius dla zdrowia i urody”. W pierwszym odcinku wyjaśniamy jakie funkcje pełni skóra, jakie są jej typy, jak dbać o cerę oraz mówimy o tym jak nasz styl życia wpływa na jej kondycję.

Jak przygotować się na ważne wydarzenie

Jeżeli niebawem przed Tobą ważne wydarzenie i chcesz wyglądać olśniewająco, zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka z serii ,,Aquarius dla zdrowia i urody’’, gdzie dowiesz się jak przygotować twarz, ciało i włosy, aby czuć się i wyglądać doskonale.

Zajęcia fitness

Step, piłki, sztangi, pilates a może zumba fit. Zobacz jakie korzyści daje każda z form ćwiczeń i wybierz najbardziej Ci odpowiadające. Opinie uczestniczek zajęć oraz uwagi instruktora.

Przygotowanie do wyjazdu na narty cz. 1

Jak przygotować się do sezonu narciarskiego oraz uniknąć kontuzji. Kiedy najlepiej rozpocząć przygotowania oraz na co zwrócić uwagę, podpowie nasz specjalista.

Przygotowanie do wyjazdu na narty cz. 2

Druga część poświęcona właściwemu przygotowaniu się do wyjazdu na narty. Tym razem rodzaje nart, akcesoria oraz właściwy strój. W tym odcinku dodatkowo wątek poświęcony snowboardowi.

Kinesiotaping – moda czy pomoc

Kolorowe plastry na ciałach różnych osób to coraz częstszy widok. Czym jest kinesiotaping? Jak może pomóc w walce z bólem? 7 odcinek z serii ,,Aquarius dla zdrowia i urody’’ poświęcamy zagadnieniu kinesiotapingu.

Ajurweda – masaże pochodzenia indyjskiego

Przedstawiamy filozofię masaży ajurwedyjskich przeprowadzanych od ponad 5 tys. lat. Masaże przeprowadzane są na bazie oleju sezamowego w gabinetach o charakterystycznej orientalnej aranżacji. Poznaj masaże pochodzenia indyjskiego.

Świat masaży

Ostatni odcinak z serii ,,Aquarius dla zdrowia i urody’’ poświęcony został masażom. W materiale poznasz główne rodzaje masażu, ich zalety oraz dowiesz się jak dobrać masaż do własnych upodobań.

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń