Usuwanie tkanki tłuszczowej

Coolsculpting

Marzysz o zgrabnej sylwetce, ale mimo ćwiczeń, diety i wyrzeczeń nie możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się tłuszczu raz na zawsze – zabieg urządzeniem Coolsculpting® . To naprawdę możliwe.

 • 30 lat badań klinicznych nad przełomową technologią usuwania tłuszczu
 • Opatentowana technologia Coolsculpting® dostępna w 60 krajach na świecie
 • Widoczne i trwałe rezultaty, potwierdzone przez setki tysięcy zadowolonych kobiet i mężczyzn
 • Bezpieczeństwo i brak rekonwalescencji

Opis zabiegu

Coolsculpting® jest urządzeniem przeznaczonym do całkowicie nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach, w których mimo ćwiczeń lub stosowania diety trudno usunąć jej nadmiar (brzuch, tzw. „boczki”, wewnętrzna strona ud, bryczesy, ramiona). Odbywa się bezboleśnie, bez nacięć i ingerencji w ciało. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, czyli technologię chłodzenia, która poprzez niską temperaturę uszkadza komórki tłuszczowe i doprowadza do ich rozpadu, a następnie stopniowego, fizjologicznego wydalenia z organizmu. Zabieg polega na przyłożeniu aplikatora chłodzącego (głowicy – mniejszej lub większej w zależności od miejsca), który po zassaniu fałdu tłuszczowego mniej więcej przez godzinę chłodzi tkankę tłuszczową. Urządzenie wyposażone jest w specjalne sensory zapobiegające odmrożeniom.

POKOCHASZ SWOJE ODBICIE

Dla kobiet i mężczyzn

Coolsculpting® to zabieg wskazany dla osób, które pomimo ćwiczeń i diety nie mogą wyeliminować małych lub średnich fałdów tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, boków tułowia i pleców. Coolsculpting® jest również doskonałym zabiegiem dla pań, które po ciąży pomimo starań i wielu wyrzeczeń nie mogą przywrócić sylwetce pożądanego kształtu. Jest przeznaczony do modelowania ciała, ale nie jest wskazany do leczenia otyłości. Stanowi alternatywę dla liposukcji a jego atuty są następujące: trwały efekt, całkowite bezpieczeństwo, gwarancja braku komplikacji, brak konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności z uwagi na to, że nie występuje okres rekonwalescencji.

Wyraźnie widoczne efekty

Wyniki badań klinicznych wykazały, że zabieg urządzeniem Coolsculpting® wykorzystujący opatentowaną technologię  zapewniającą wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej. Zmiany pojawiają się stopniowo, a pełny efekt widoczny jest po 2 – 3 miesiącach i utrzymuje się trwale.

Bezboleśnie i bezpiecznie

Zabieg jest bezbolesny, wykonywany na siedząco lub leżąco (w zależności od miejsca przyłożenia głowicy), a czas jego trwania wykorzystamy na drzemkę lub lekturę. W pierwszych chwilach w miejscu zassania głowicy odczuwalny jest intensywny chłód, ale to uczucie szybko mija. Czasami po zdjęciu głowicy może pojawić się pieczenie lub zaczerwienienie, tkliwość lub osłabienie czucia skóry, ale uczucia te mijają po około dwóch tygodniach. Po wykonaniu zabiegu można od razu powrócić do codziennych zajęć, nie trzeba rezygnować z opalania, kąpieli, zabiegów kosmetycznych i laserowych. Można go wykonać podczas pobytu w hotelu, wystarczy tylko przeznaczyć jedną godzinę dla siebie i swojej przyszłej ładniejszej sylwetki.

Nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem

Urządzenie Coolsculpting® otrzymało odznaczenie „Perła Dermatologii Estetycznej 2015” przyznawane przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych dla najlepszych urządzeń, zabiegów i kosmetyków.

Ceny zabiegu

Cena zabiegu zależy od ilości przyłożeń głowicy. Przy mniejszych depozytach tłuszczu wystarczające jest jednorazowe przyłożenie małej głowicy, przy nieco większych –  dwa przyłożenia małej głowicy. Jego koszt jest znacznie niższy w porównaniu z liposukcją.

Zapraszamy do umówienia się na konsultację w naszym Centrum Kosmetycznym, podczas której nasi specjaliści dokładnie wyjaśnią przebieg zabiegu i doradzą w którym miejscu zabieg zapewni najlepszy efekt.

tel. +48 94 35 36 580
mail: spa@aquariusspa.pl

Cena konsultacji wynosi 40 zł. Po wykonaniu zabiegu, jego cena zostanie pomniejszona o koszt konsultacji.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Coolsculpting

4.5/5

Ocen: 13

Komentarze

 1. Katarzyna

  Przyjaciółka zaproponowała mi przetestowanie nieinwazyjnej metody usuwania tkanki tłuszczowej. Chciałam pozbyć się wałeczków tłuszczu na "boczkach". Po dwóch wizytach w gabinecie są widoczne efekty! Szybko, łatwo i bez bólu! Jestem bardzo zadowolona bo pozbyłam się wałeczków, a o to mi przecież chodziło:)

 2. Kinga

  Nie mogłam się pozbyć "brzuszka" po ciąży i dlatego zdecydowałam się na zabieg. Dwa zabiegi wystarczyły aby odzyskać dawną figurę. jestem bardzo zadowolona bo zabieg jest bezbolesny i nie ma okresu rekonwalescencji jak przy liposukcji. A będąc mamą to bardzo ważne. Polecam!

 3. Magdalena Azierska

  Witam serdecznie, Choć od zabiegu minęła zaledwie doba i tak jestem zachwycona opieką i zaangażowaniem pani Gosi, która wykonywała zeltiq- bez problemu pani Gosia rozwiała wszelkie moje wątpliwośći oraz jej ogromne zaangażowanie przekonały mnie do tego zabiegu.. Na razie czekam na pierwsze efekty i z pewnością niebawem wrócę:)

 4. Marta

  Bez bólu, bez cięcia jestem laseczka, cena do innych zabiegów jest niska a ja teraz jestem szczupła miss-ka :)

 5. eliza

  Robiłam sobie ten zabieg na brzuch 3 miesiące temu, na pełny efekt czekałam dwa miesiące, a teraz jestem super zadowolona, ponieważ znajomi którzy nie wiedzieli, że miałam zabieg zauważyli u mnie dużą różnicę i pytali czy schudłam. Teraz zamierzam zrobić uda. Super się sprawdza ten zabieg.

 6. angelika

  Koleżanka powiedziała mi o tym zabiegu, postanowiłam wypróbować na jednym boczku i okazało się, że jest duża różnica. Kilka dni temu zrobiłam drugi bok i teraz czekam na super efekt . w końcu będę mogła założyć dopasowaną sukienkę i jeansy z których nie będą się wylewać boczki. Polecam wszystkim dziewczynom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Powrót - SPA
Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń