Intraceuticals – zabieg Gwiazd

Kołobrzeg

Wyjątkowe rezultaty po pierwszym zabiegu przyniosą wyglądowi i teksturze skóry zauważalną poprawę

intraceuticals w hotelu AQUARIUS SPA

Infuzja Intraceuticals to niezbędny/nieodzowny zabieg gwiazd oraz entuzjastów piękna/urody. Unikalna w stosunku do jakiegokolwiek zabiegu na rynku Infuzja Intraceuticals używa tlenu klasy/jakości terapeutycznej oraz kwasu hialuronowego, który w naturalny sposób znajduje się w naszej skórze, dla dostarczenia specjalistycznych aktywnych serum do skóry. Unikalna technologia i specjalnie sformułowana procedura Infuzji Intraceuticals pozostawia skórę zauważalnie jaskrawszą, jędrniejszą i bardziej nieskazitelną natychmiast po zabiegu. Jeszcze więcej liftingu i blasku wynika z tego, że rezultaty intensyfikują się w godzinach po zabiegu. Zależnie od indywidualnych rodzajów skóry zabiegi można również ukierunkowywać na indywidualne kwestie, takie jak zmarszczki, nadmierna pigmentacja lub skazy/plamy.

Wyjątkowe rezultaty po pierwszym zabiegu przyniosą wyglądowi i teksturze skóry zauważalną poprawę, niemniej jednak zaleca się program regularnych zabiegów dla pogłębienia tych rezultatów i zagwarantowania im trwałości.

Produkty przeznaczone do użytku domowego dopełniają zabieg Infuzji i uzupełniają pielęgnację. Dostarczając nawilżenia i odżywienia potrzebnych do zapieczętowania rezultatów zabiegu, produkty te pomagają skórze dłużej zachować rezultaty.

Infuzje Intraceuticals dostępne są w czterech różnych programach/kursach: Rejuvenate, Opulence, Atoxelene i Clarity, każdy specjalnie sformułowany by zająć się zwykle spotykanymi problemami skóry.

 DOWODY UZNANIA INTRACEUTICALS

Eva Longoria;
Te zabiegi to konieczność przed każdą ważną imprezą.

Naomi Campbell;
Dziękuję ci Intraceuticals. Przy nieustannym podróżowaniu moja skóra staje się odwodniona i Intraceuticals jest absolutnie niezbędne dla uzupełnienia mojej skóry.

Justin Timberlake;
Sprawia, że moja skóra wygląda wspaniale.

Katy Perry;
Stosuję zabieg natleniający skórę Intraceuticals do nawodnienia mojej skóry i nadania mi tego świeżego, wyspanego wyglądu przed każdym występem lub pojawieniem się.

Miranda Kerr;
Zabiegi do twarzy Intraceuticals pozostawiają moją skórę błyszczącą i promienną! Dziękuję.

Mezhgan Hussainy; przodująca wizażystka American Idol
Zabiegi Infuzji Intraceuticals robią to czego żaden inny produkt na rynku nie potrafi zrobić! Widziałam jak na moich oczach zmienia się wygląd skóry i to jaka jest w dotyku. Natychmiastowe rezultaty infuzji sprawiają, że są one niezbędne na zapleczu American Idol.

Fergie;
Dziękuję ci Intraceuticals. Kiedy jestem w drodze ważne jest, bym dbała o swoją skórę.

Molly Sims;
Dziękuję ci Intraceuticals za nieskazitelny i promienny wygląd za każdym razem.

Robin Thicke;
Za udane występy za każdym razem składam pokłon Intraceuticals!

Jessica Stam;
Infuzje Intraceuticals sprawiają, że moja skóra promieniej i wygląda doskonale bez makijażu.

Steven Klein; fotograf kreatywny

Infuzja Intraceuticals pomaga uchwycić samą esencję najpiękniejszych tematów.

Michelle Peck;
W ciągu zaledwie 30-minutowego zabiegu, skóra wygląda i czuje się odmłodzona, promienna, nawilżona i świeża.

Gina Brooke;
Infuzja Intraceuticals to najskuteczniejszy sposób na uzyskanie pięknej skóry i nieskazitelnych rezultatów.

Katherine Jenkins; walijska sopranistka
Po długim locie z UK do Nowego Jorku w ubiegłym roku, moja wizażystka zapoznała mnie z zabiegiem Infuzji Intraceuticals. Moja skóra wyglądała odwodniona i zmęczona ale po 30-minutowym zabiegu z Giną Brooke wyglądałam jakbym była po kilkutygodniowym wypoczynku i byłam zadziwiona rezultatami. Wszyscy komplementowali moją promienną skórę a rezultaty były trwałe. Wysoce polecam to każdemu, uwielbiam fakt, że jest to nieinwazyjny, naturalny, łatwy w stosowaniu i bardzo przyjemny sposób by wyglądać jak najlepiej.

Bob Harper, osobisty trener The Biggest Loser USA;
Po jednym zabiegu zdałem sobie sprawę, że nie mogę bez tego żyć!! Przy moim trybie życia, podróżach, czasami brakami snu, zacząłem wyglądać i czuć się trochę wycieńczony i ten zabieg przywraca mojej twarzy życie. To cud!!

Kristy Hinze, australijska modelka, aktorka i gospodyni programu telewizyjnego;
Właśnie dostałam przepiękny prezent od Intraceuticals, chciałam bardzo podziękować, uwielbiam zabiegi, które robi mi Meg, naprawdę pomagają mojej skórze pozostać pełną życia podczas długich godzin nagrywania w TV. Pudełko, w którym on przyszedł też jest absolutnie cudowne. Bardzo dziękuję.

Rachel Zoe, stylistka mody dla gwiazd
Podróżowanie i napięty harmonogram mogą być wyczerpujące ale Infuzja Intraceuticals utrzymuje moją skórę dobrze wypoczętą i promienną. Nie mogę bez niej żyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Wieczór Panieński w SPA

5 lipca 2016

Zobacz wszystkie

Następny wpis

DAY SPA

11 grudnia 2014

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń