Wieczór Panieński w SPA

Kołobrzeg

Niezapomniany czas

wieczór panieński w hotelu nad morzem

Ślub coraz bliżej, a bieganina, stres, niespodziewane sprawy dają się we znaki? A może jesteś świadkową i organizacja wieczoru panieńskiego spadła na Twoje barki? Nie zależne jaką rolę pełnisz, mamy dla Ciebie idealną propozycję. WIECZÓR PANIEŃSKI W SPA

 

Opcja I    480 PLN     450 PLN

Kąpiel w mleku
Doskonała do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Idealny sposób na odżywianie skóry całego ciała. Dzięki mlecznym kąpielom skóra staje się gładka, miękka i delikatna. Uelastycznia skórę, pobudza ją do wytwarzania kolagenu, natłuszcza i wygładza. Kozie mleko jest bogate w proteiny, witaminy (głównie z grupy B), wapń i wiele innych cennych pierwiastków.

Masaż relaksacyjny całego ciała
Masaż relaksujący dla ciała i ducha. Delikatnie usuwa blokady i napięcia, uspokaja oddech i wprowadza w stan błogostanu. Powolne i delikatne ruchy masażu skutecznie znoszą napięcia, także psychiczne.

Relaksujący masaż twarzy
Relaksujący masaż szyi, twarzy i dekoltu. Doskonale rozluźnia mięśnie twarzy, sprawia że skóra odzyskuje koloryt i jest promienna.

Kieliszek Prosecco lub filiżanka aromatycznej herbaty.

 

Opcja II     700 PLN     650 PLN

Peeling ciała – zabieg mający na celu przywrócić skórze świeżość, wygładzenie
i nawilżenie.

Masaż aromantyczną świecą – relaksacyjny masaż wykonywany przy użyciu ciepłego wosku palącej się świecy, który składa się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.

Mask Lab – ekspresowy, wysoce skuteczny zabieg na twarz, zaspokajający różne potrzeby skóry

Kieliszek Prosecco lub filiżanka aromatycznej herbaty.

Maska na dłonie – GRATIS! Przy zamówieniu pakietu zabiegów SPA przez pozostałe uczestniczki (minimum 1), każda osoba z pakietem zabiegów SPA (również Pani Młoda) otrzyma dodatkowo zabieg nawilżający na dłonie.

Poprzedni wpis

Sylwester DISCO

19 października 2016

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Romantyczna kolacja

10 lutego 2016

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń