Nowości

6 powodów

Kołobrzeg

dla których warto przyjechać do Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu z dziećmi.

weekend Boże Ciało nad morzem
  1. BEZPIECZEŃSTWO

Dzieci posiadają nieokiełznane pokłady energii i pomysłów, dlatego wybierając hotel na rodzinny wypoczynek warto sprawdzić, czy jego okolica jest bezpieczna, a sam hotel zapewnia podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Hotel AQUARIUS SPA***** położony jest w cichej i bezpiecznej okolicy, z dala od ruchliwych ulic, tłoku i uciążliwego hałasu. Cały teren hotelu jest ogrodzony i monitorowany. Dzieci podczas meldowania otrzymują opaski, które przeznaczone są do użytku dla dzieci. Można na nich zapisać imię dziecka lub numer telefonu.

Nad bezpieczeństwem w Aquacenter lub hotelowej plaży w sezonie letnim czuwa wykwalifikowany zespół ratowników. W celu zminimalizowania ryzyka nieszczęśliwych wypadków na Twoją prośbę zabezpieczamy kontakty i szafki w pokoju. Dostarczamy również matę antypoślizgową.

  1. UDOGODNIENIA DLA DZIECI W POKOJU

Bogate wyposażenie pokoi zapewnia dzieciom komfortowy pobyt, a rodzicom spokojny wypoczynek. Wystarczy, że podczas rezerwacji pobytu zgłosisz co potrzebujesz, a do pokoju dostarczymy: łóżeczko dla niemowlaka, nawilżacz powietrza, podgrzewacz do butelek, elektroniczną nianię, wanienkę, nocnik, podest łazienkowy, dziecięce ręczniki oraz szlafrok.

wyposażenie dla dzieci w okoju

  1. WYKWALIFIKOWANA ANIMATORKA

W naszym hotelu o codzienną zabawę dba wykwalifikowana i profesjonalna animatorka, która swoją pracę wykonuje z pasją. Cotygodniowy plan animacji tworzą zajęcia ruchowe, rozwijające i plastyczne. Do najbardziej lubianych zajęć należą: balonowe szaleństwo, malowanie buziek, ZUMBA, piraci oraz warsztaty plastyczne, na których dzieci samodzielnie pod okiem animatorki wykonują pamiątki znad morza. Plan animacji dostępny jest w recepcji i Klubie Zabaw, a fotorelację z animacji można obejrzeć na KIDS ZONE. Potrzebujesz chwilę wolnego czasu dla siebie? Na Twoje życzenie zapewniamy indywidualną opiekę dla dzieci (za dopłatą).

animatorka w hotelu

  1. MENU DEDYKOWANE DZIECIOM

W naszej restauracji wszystkie posiłki serwowane są w formie bufetu szwedzkiego. Taka forma daję możliwość dużego wyboru dań. Niejadek czy smakosz różnych smaków z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo w karcie menu w restauracji a’la carte znajdują się dania przygotowane specjalnie dla małych łasuchów. Jeśli Twoje dziecko wymaga specjalnej diety wystarczy, że zgłosisz to przy rezerwacji pobytu, a Szef Kuchni przygotuje indywidualne menu.

  1. AQUACENTER

Dzieci uwielbiają wodne szaleństwo. Zadbaliśmy o atrakcje dla dzieci o różnych umiejętnościach. Dla dzieci potrafiących dobrze pływać oferujemy 3-torowy basen sportowy o dł. 25 m. Dla dzieci trochę mniej doświadczonych oferujemy basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi. Najmłodszym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem oferujemy brodzik z mini-zjeżdżalnią oraz wygodne miejsce do przewijania.

dzieci w hotelowym basenie

  1. DODATKOWE ATRAKCJE

Poza wszystkimi atrakcjami wyznaczyliśmy jeszcze dwa dodatkowe miejsca, gdzie dzieci mogą spędzić swój wolny czas. Klub Zabaw to bezpieczne i kolorowe miejsce
w kawiarni Wiatr i Woda. Dzięki szklanym ścianom możesz spędzić miłą chwilę przy kawie w kawiarni i jednocześnie obserwować swoje dziecko. Klub Zabaw wyposażony jest we wszystkie niezbędne akcesoria: kolorowanki, gry, pluszaki oraz wiele innych. Z myślą o rozrywce dla całej rodziny powstała Sala Gier. W gronie rodziny lub przyjaciół można rozegrać pojedynek w piłkarzyki lub tenisa stołowego, a dopełnieniem sportowego szaleństwa jest cymbergaj.

Więcej o atrakcjach dla dzieci znajdziesz na dedykowanej stronie.

Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu to najlepszy wybór na WAKACJE z dziećmi.
Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Z Pendolino do Kołobrzegu

6 kwietnia 2016

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Wakacje w hotelu nad morzem

18 marca 2016

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń