Nowości

7 POWODÓW

Kołobrzeg

dla których warto przyjechać z dziećmi na ferie do Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu

7 powodów na zimowy wypoczynek nad morzem

1. ŚWIEŻE, NASYCONE JODEM POWIETRZE

Zimą morze posiada niepowtarzalną aurę. Czyste i świeże powietrze zachęca do długich spacerów. Nadmorski klimat to gwarancja zdrowia i poprawy odporności. Wyjazd nad morze to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego dziecka. Połącz przyjemne z pożytecznym.

2. BEZPIECZEŃSTWO

Hotel AQUARIUS SPA***** położony jest w cichej i bezpiecznej okolicy, z dala od ruchliwych ulic, tłoku i uciążliwego hałasu. Cały teren hotelu jest ogrodzony i monitorowany. Dzieci podczas meldowania otrzymują opaski, na których można zapisać imię pociechy, numer pokoju i telefonu opiekuna. Nad bezpieczeństwem w Aquacenter czuwają wykwalifikowani ratownicy. W celu zminimalizowania ryzyka nieszczęśliwych wypadków na Twoją prośbę zabezpieczamy kontakty i szafki w pokoju. Dostarczamy również matę antypoślizgową.

3. UDOGODNIENIA DLA DZIECI W POKOJU

Bogate wyposażenie pokoi zapewnia dzieciom komfortowy pobyt, a rodzicom spokojny wypoczynek. Wystarczy, że podczas rezerwacji pobytu zgłosisz co potrzebujesz, a do pokoju dostarczymy: łóżeczko dla niemowlaka, nawilżacz powietrza, podgrzewacz do butelek, elektroniczną nianię, wanienkę, nocnik, podest łazienkowy, dziecięce ręczniki oraz szlafrok i kosmetyki.

wyposażenie dla dzieci w okoju

4. WYKWALIFIKOWANA ANIMATORKA

W naszym hotelu o zabawę dba wykwalifikowana i profesjonalna animatorka. Cotygodniowy plan animacji tworzą zajęcia ruchowe, rozwijające i plastyczne. Do najbardziej lubianych zajęć należą: balonowe szaleństwo, malowanie buziek, ZUMBA, piracka przygoda, akademia piłkarska, warsztaty kulinarne na wesoło oraz warsztaty plastyczne, na których dzieci samodzielnie pod okiem animatorki wykonują pamiątki znad morza. Jeśli potrzebujesz chwilę wolnego czasu dla siebie, na Twoje życzenie zapewniamy indywidualną opiekę dla dzieci (za dopłatą).

animatorka w hotelu

5. AQUACENTER

Dzieci uwielbiają wodne szaleństwo. Dla dzieci potrafiących dobrze pływać oferujemy 3-torowy basen sportowy o dł. 25 m. Dla mniej doświadczonych oferujemy basen rekreacyjny z atrakcjami wodnymi. Najmłodszym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem oferujemy brodzik z mini-zjeżdżalnią oraz wygodne miejsce do przewijania.

dzieci w hotelowym basenie

6. DODATKOWE ATRAKCJE

Poza wszystkimi atrakcjami wyznaczyliśmy jeszcze dwa dodatkowe miejsca, gdzie dzieci mogą spędzić swój wolny czas.
Klub Zabaw to bezpieczne i kolorowe miejsce w kawiarni Wiatr i Woda. Dzięki szklanym ścianom możesz spędzić miłe chwile przy kawie i jednocześnie obserwować swoje dziecko. Klub Zabaw wyposażony jest we wszystkie niezbędne akcesoria: kolorowanki, gry, pluszaki oraz wiele innych. Z myślą o rozrywce dla całej rodziny powstała Sala Gier. Tu w gronie najbliższych możecie rozegrać pojedynek w piłkarzyki, tenisa stołowego lub cymbergaja.

7. MENU DEDYKOWANE DZIECIOM

W naszej restauracji posiłki serwowane są w formie bufetu szwedzkiego. Daje to możliwość dużego wyboru dań. Dodatkowo w karcie menu w restauracji a’la carte znajdują się dania przygotowane specjalnie dla małych smakoszy. Jeśli Twoje dziecko wymaga specjalnej diety wystarczy, że zgłosisz to przy rezerwacji pobytu, a Szef Kuchni przygotuje indywidualne menu (w niektórych przypadkach może się to wiązać z dodatkową opłatą).

Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu to najlepszy wybór na FERIE z dziećmi.
Serdecznie zapraszamy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Piotr Reiss

23 stycznia 2017

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Postanowienia noworoczne

2 stycznia 2017

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń