Nowości

BMW w Kołobrzegu

Kołobrzeg

Ekskluzywna propozycja BMW dla Gości Hotelu AQUARIUS SPA***** w okresie wakacyjnym.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 samochody BMW. Od 15 czerwca do 15 września każdy z Gości Hotelu AQUARIUS SPA***** może zabrać jedno z tych aut na wakacyjną (całodzienną) przejażdżkę w dowolnie wybranym kierunku. Codziennie, przez 7 dni w tygodniu w godzinach 09:00 – 11:00 w lobby hotelu czeka na Państwa concierge BMW, który po dopełnieniu niezbędnych formalności przekaże Państwu kluczyki i dokumenty do samochodu. Możecie Państwo również dokonać rezerwacji samochodu BMW na wybrany termin. Użyczenie dla Gości hotelu są bezpłatne. Samochód należy zwrócić tego samego dnia w godzinach 19:00 – 20:00.

Ze względu na fakt, iż dostępne są tylko 3 samochody nie możemy zagwarantować ich dostępności w wybranym przez Państwa terminie bez uprzedniej rezerwacji. Dokładne zasady korzystania z tej ekskluzywnej oferty przedstawi Państwu concierge BMW. Zapraszamy do stanowiska BMW w lobby Hotelu AQUARIUS SPA***** codziennie w godzinach 09:00 – 11:00 i 19:00 – 20:00. Życzymy niezapomnianych wrażeń.

Przeżyj moc wrażeń podczas wakacyjnego wypoczynku będąc w AQUARIUSIE. Na naszych Gości czekają 3 luksusowe modele BMW, które możecie bezpłatnie wypożyczyć i cieszyć się jazdą. Przybywa powodów, aby razem z nami złapać wiatr w żagle i przeżyć niezapomniane wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Nowa sala konferencyjna PANORAMA

2 lipca 2013

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Nad morze… jeszcze szybciej

24 czerwca 2013

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń