Nowości

Boże Narodzenie w Hotelu AQUARIUS SPA*****

Kołobrzeg

Magiczne chwile w gronie najbliższych

Święta Bożego Narodzenia w hotelu AQUARIUS SPA

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku, przepełniony radością i rodzinną atmosferą. Przekonaj się, że Święta to sama przyjemność, gdy wigilijny stół nakrywa się bez Twojej pomocy, a dobre wróżki zajmują się porządkami, kiedy Ty słodko śpisz.

Magię Świąt szczególnie tworzy bliskość najbliższych, w tym wyjątkowym czasie zadbamy o wszystko, co sprawi, że będą to dla Was jeszcze piękniejsze chwile. Ciesz się radością najbliższych przy tradycyjnej Wieczerzy Wigilijnej, wspólnym kolędowaniu i wizycie Mikołaja z prezentami dla najmłodszych. Bożonarodzeniowy program animacji pod okiem wykwalifikowanych animatorów, Sala Gier, Klub Zabaw, Aquacenter – lista atrakcji dla dzieci jest długa, a ich zadowolenie gwarantowane. Pomocnicy św. Mikołaja przeniosą najmłodszych w krainę niezwykłej zabawy i niesamowitych wspomnień. Świąteczny czas nie musi minąć w długich kolejkach, w kuchni, czy w wirze domowych przedświątecznych porządków i obowiązków. Możesz zamienić to na relaks w Centrum Kosmetycznym, gdzie specjaliści zadbają o Twoje odprężenie, a Ty zapomnisz o szarej rzeczywistości i nabierzesz energii.

Komfortowo wyposażone pokoje z balkonami zapewniają wypoczynek zarówno dzieciom, jak i dorosłym, a duża przestrzeń hotelu pozwala na swobodne funkcjonowanie przepełnione dyskrecją i wyjątkową atmosferą.

Spędź Boże Narodzenie z najbliższymi nad Bałtykiem i przekonaj się, że Święta nad morzem przepełnione są niezwykłą magią…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Wyrwane z kontekstu

4 października 2019

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Powakacyjny wypoczynek

3 września 2019

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń