Nowości

Dieta Strukturalna Dr Bardadyna

Kołobrzeg

NOWOŚĆ - długo oczekiwane pakiety w oparciu o Dietę strukturalną Dr Marka Bardadyna.

Dlaczego DIETA STRUKTURALNA i jak to działa ?

Dieta strukturalna jest opartą na najnowszych wynikach badań naukowych niezwykle skuteczną metodą odchudzania, odmładzania i wzmacniania struktury tkanek organizmu.

Dieta strukturalna to dieta praktyczna, łatwa i elastyczna. Wystarczy, że co najmniej 2/3 Twojej diety będą stanowiły produkty strukturalne, aby osiągnąć trwałe odchudzanie, odmłodzenie i wzmocnienie organizmu.

Dieta strukturalna oparta jest na bardzo prostej zasadzie. Wszystkie zalecane w niej produkty zawierają minimum kalorii oraz maksimum witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy. W efekcie powstała lista pokarmów najbardziej wartościowych dla współczesnego człowieka, tzw. Lista produktów strukturalnych. Regularne spożywanie produktów strukturalnych zapewnia wzmocnienie, regenerację i odmłodzenie organizmu oraz trwałą redukcję masy ciała.

Dieta strukturalna doskonale sprawdza się podczas odchudzania, a jednocześnie jest zalecana w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, takich jak: miażdżyca, podwyższony poziom cholesterolu, cukrzyca, nadciśnienie, schorzenia zwyrodnieniowe stawów, osteoporoza, problemy dermatologiczne, alergie oraz zespół przewlekłego zmęczenia.

Dzięki maksymalnym dawkom naturalnych witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy, produkty strukturalne zapewniają prawidłowe tempo przemiany materii, nawet podczas znacznego ograniczenia kaloryczności diety. W rezultacie nie występuje efekt jojo, a pozostanie na produktach strukturalnych także po zakończeniu kuracji odchudzającej, pozwala na trwałe unormowanie masy ciała, nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety. Wystarczy, że co najmniej 2/3 Twojej diety będą stanowiły produkty strukturalne.

Chcesz się odchudzać, ale nie wiesz, jak samodzielnie przeprowadzić kurację odchudzającą? Rozpoczęłaś już walkę z kilogramami, ale chcesz dowiedzieć się więcej o diecie strukturalnej i wymienić doświadczenia z innymi, którzy stosują dietę? Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie urlopu, który łączy w sobie relaks i troskę o zdrowie? Wypróbuj sprawdzony i skuteczny sposób na zdrowe odchudzanie, jakim jest wyjazd na wczasy odchudzające z dietą strukturalną!

Więcej informacji na temat diety strukturalnej znajduje się na stronie www.dietastrukturalna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Koncert Letnich Warsztatów Orkiestrowych

29 czerwca 2011

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Hotel AQUARIUS ma 5 gwiazdek – SPA Business

19 czerwca 2011

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń