Nowości

Dlaczego wiosną warto przejść metamorfozę?

Kołobrzeg

odchudznaie na wiosnę

Przyroda budzi się do życia, dnia przybywa, robi się coraz cieplej i przyjemniej, ptaki śpiewają, a powietrze ma ten niepowtarzalny zapach…Obserwujesz te wszystkie zmiany, nabierasz sił do działania. Warto wykorzystać ten moment i w zdrowy, naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie, figurę i kondycję..

Jeśli pragniesz cieszyć się idealną sylwetką, pełnią energii i doskonałym samopoczuciem, ale nie wiesz jak, mamy dla Ciebie odpowiedź.

Nasi wykwalifikowani specjaliści z wieloletnią praktyką przygotowali specjalny pakiet pobytowy, który pomoże Ci wrócić do formy. Połącz przyjemne z pożytecznym. Przyjedź do Hotelu AQUARIUS SPA***** na pakiet odchudzający łączący dietę strukturalną Dr. Bardadyna z zabiegami SPA i zajęciami fitness. To najlepsza inwestycja w zdrowie, świetne samopoczucie i lepszy wygląd!

Wszystkie zalecane w diecie produkty zawierają minimum kalorii i maksimum witamin, składników mineralnych i przeciwutleniaczy. Zapewnia to prawidłowe tempo przemiany materii, dzięki czemu dieta doskonale sprawdza się podczas odchudzania.

„Dieta bardzo dobrze dobrana i smaczna. W samym hotelu jest tyle atrakcji, że nie myśli się o jedzeniu. Spokojnie tygodniowy pobyt można przetrwać bez żadnych specjalnych wyrzeczeń. Nie mam efektu jojo, mimo, że minęło już sporo czasu od mojego pobytu w hotelu, więc jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie! » ZOFIA”

Jeśli rozpoczniesz z nami drogę do pełnej przemiany, już po tygodniu odkryjesz siebie na nowo w smuklejszym ciele!

» Dowiedz się więcej na temat diety

» Zobacz, co zawiera pakiet odchudzający z dietą Dr. Bardadyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Rodzinne Święta Wielkanocne w Hotelu AQUARIUS SPA*****

16 marca 2017

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Ferie w Hotelu AQUARIUS SPA z dziećmi

7 lutego 2017

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń