Nowości

Hotel AQUARIUS SPA w Kołobrzegu Sponsorem Gali GENTELMEN ROKU 2011

Kołobrzeg

Już po raz piętnasty magazyn "Gentelman” wręczył statuetkę Gentleman Roku. Tym razem tę prestiżową nagrodę odebrał twórca filmowy Jerzy Hoffman. Uroczystość odbyła się 6 marca w Teatrze Capitol w Warszawie gromadząc elitę polskiej kultury i biznesu.

Hotel AQUARIUS SPA***** miał przyjemność towarzyszyć w tak prestiżowym wydarzeniu jako sponsor, a jednocześnie ufundował nagrodę w postaci wyjątkowego weekendu, którą można było wygrać biorąc udział w konkursie organizowanym przez magazym Gentelmen.

… Robiłem w życiu wiele rzeczy. Byłem marynarzem, byłem bokserem, chuliganem… aż dożyłem wieku, gdy niczego innego, poza szacunkiem, nie można kobiecie oferować. W związku z tym zostałem dżentelmenem – powiedział Jerzy Hoffman, zaraz po tym jak nagrodę wręczył mu redaktor prowadzący magazynu „Gentleman” Jerzy Mosoń. Po tym oświadczeniu, widownia nagrodziła reżysera gromkimi brawami i tak było już do końca rewelacyjnego wystąpienia laureata.

Uroczystość uświetnił występ znakomitej wokalistki Malwiny Kusior wraz zespołem, a całe wydarzenie poprowadzili Anna Popek i Andrzej Młynarczyk. Po części oficjalnej tradycyjnie już odbył się bankiet. Goście cieszyli podniebienia niebanalnymi smakami przygotowanymi przez Salad Story, oryginalną kuchnią chińską Cesarskiego Pałacu oraz potrawami Indonezji i Orientu zaserwowanymi przez Galerię Bali.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali.

Fot. Konrad Dobrzyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Iwona Węgrowska

17 października 2011

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Towarzyski mecz piłki nożnej

20 września 2011

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń