Nowości

Jak pozbyć się brzucha? W godzinę…

Kołobrzeg

Płaski brzuch, bez boczków jak to zrobić?

Odchudzanie p[rzez wymrażanie - skuteczna metoda

Marzysz o zgrabnej sylwetce, a ćwiczenia, dieta i wyrzeczenie nie przynoszą oczekiwanego rezultatu? Myślałaś o zabiegu, ale do głowy przychodzą Ci tylko bolesne i obciążające zabiegi, które Cię zniechęcają? Mamy dla Ciebie idealne, BEZBOLESNE rozwiązanie, które nie wykluczy Cię
z codziennej aktywności na długie dni czy tygodnie.

Pokochaj swoje odbicie i poznaj zabieg Coolsculpting.

 

Coolsculpting® jest urządzeniem przeznaczonym do całkowicie nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach, w których mimo ćwiczeń lub stosowania diety trudno usunąć jej nadmiar (brzuch, tzw. „boczki”, wewnętrzna strona ud, bryczesy, ramiona). Odbywa się bezboleśnie, bez nacięć i ingerencji w ciało. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, czyli technologię chłodzenia, która poprzez niską temperaturę uszkadza komórki tłuszczowe i doprowadza do ich rozpadu, a następnie stopniowego, fizjologicznego wydalenia z organizmu. Zabieg polega na przyłożeniu aplikatora chłodzącego (głowicy – mniejszej lub większej w zależności od miejsca), który po zassaniu fałdu tłuszczowego mniej więcej przez godzinę chłodzi tkankę tłuszczową. Urządzenie wyposażone jest w specjalne sensory zapobiegające odmrożeniom.

 

Dla kobiet i mężczyzn

Coolsculpting® to zabieg wskazany dla osób, które pomimo ćwiczeń i diety nie mogą wyeliminować małych lub średnich fałdów tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, boków tułowia i pleców. Coolsculpting® jest również doskonałym zabiegiem dla pań, które po ciąży pomimo starań i wielu wyrzeczeń nie mogą przywrócić sylwetce pożądanego kształtu. Jest przeznaczony do modelowania ciała, ale nie jest wskazany do leczenia otyłości. Stanowi alternatywę dla liposukcji a jego atuty są następujące: trwały efekt, całkowite bezpieczeństwo, gwarancja braku komplikacji, brak konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności z uwagi na to, że nie występuje okres rekonwalescencji.

 

Bezboleśnie i bezpiecznie

Zabieg jest bezbolesny, wykonywany na siedząco lub leżąco (w zależności od miejsca przyłożenia głowicy), a czas jego trwania wykorzystamy na drzemkę lub lekturę. W pierwszych chwilach w miejscu zassania głowicy odczuwalny jest intensywny chłód, ale to uczucie szybko mija. Czasami po zdjęciu głowicy może pojawić się pieczenie lub zaczerwienienie, tkliwość lub osłabienie czucia skóry, ale uczucia te mijają po około dwóch tygodniach. Po wykonaniu zabiegu można od razu powrócić do codziennych zajęć, nie trzeba rezygnować z opalania, kąpieli, zabiegów kosmetycznych i laserowych.

 

Zabieg można wykonać podczas pobytu w hotelu, wystarczy tylko przeznaczyć jedną godzinę dla siebie i swojej przyszłej ładniejszej sylwetki.

Zapraszamy na konsultację do Centrum Kosmetycznego, 94 35 36 580.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Rodzinne FERIE nad morzem

13 stycznia 2022

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Wesołych Świąt

24 grudnia 2021

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń