Nowości

Jak wakacje to nad morzem

Kołobrzeg

,,Wiem dlaczego do Was wracam w każde wakacje. To poczucie bezpieczeństwa, dyskrecja obsługi i towarzyszące poczucie swobody sprawiają, że czuje się tu mile widziana. Dziękuję za udany urlop i do zobaczenia wkrótce’’.

Takie słowa skierowała do nas Pani Barbara będąca naszym Gościem w 2013 roku. Wiemy, że długo czekacie na ten specjalny okres w ciągu roku dlatego dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w hotelu był wyjątkowy i niezapomniany.

Wakacje w Hotelu AQUARIUS SPA***** to czas tylko dla was. Słońce już od samego rana zachęca do odwiedzin na hotelowej plaży pozwalając oderwać się od codzienności, zmienić otoczenie i oddychać nadmorskim powietrzem. Dzieci, dorośli – wszyscy czekamy na ten moment.

W naszym hotelu nie zabranie wakacyjnych atrakcji. Przygotowaliśmy m.in. nowe rowery na długie i krótkie wycieczki z rodziną lub znajomymi. Najmłodszych przywita hotelowa maskotka – Aquś, która umili niejedną zabawę. Pragnących regeneracji zapraszamy do przestronnego Centrum Kosmetycznego, gdzie w klimatycznie urządzonych gabinetach możliwe jest doznanie najwyższego odprężenia.

Wybierz wakacje nad morzem w miejscu bezpiecznym, otwartym i komfortowym – wybierz wakacje w Hotelu AQUARIUS SPA*****.

Zapraszamy na pakiet wakacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Hotelowa maskotka – Aquś

4 czerwca 2014

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Celebryci nad morzem

14 maja 2014

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń