Nowości

Jak zaplanować ostatnią noc w roku?

Kołobrzeg

Sylwester 2016 w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu

Sylwestrowa Dyskoteka lub Bal

Często mówimy: ,,Jaka noc sylwestrowa taki cały nowy rok’’. Do Sylwestra coraz bliżej, a wielu z nas wciąż zastanawia się jak go spędzić. Impreza w domu? Bal? A może dyskoteka?

Co jest dla nas najważniejsze podczas tego wieczoru? Z pewnością niepowtarzalna i porywająca do tańca muzyka, dobre jedzenie, atmosfera oraz atrakcje, a po zabawie wygodne łóżko i odpoczynek.

W Hotelu AQUARIUS SPA***** zamknęliśmy to w wystrzałowej ofercie, dlatego porzuć zacisze domowe i przeżyj niezapomnianą zabawę. Choć raz w roku zaszalej i pozwól, żeby inni zadbali o każdy szczegół tej nocy. Przygotowaliśmy Bal Sylwestrowy w sali Laguna lub dyskotekę w Aquarius CLUB & LOUNGE.

Bal Sylwestrowy to świetna zabawa do białego rana z porywającą do tańca muzyką na żywo, serwowaną wyśmienitą kolacją i bogatym open barem oraz wykwintnymi bufetami zimnych i ciepłych zakąsek. Dyskoteka w Aquarius CLUB & LOUNGE to niepowtarzalna impreza przy muzyce granej przez DJ’a, smakowite przekąski i open bar, a magia świateł i dźwięków wprowadzi Cię w niesamowity nastrój na nadchodzący rok.

Niezależnie od tego czy wybierzesz Bal Sylwestrowy czy Dyskotekę z pewnością nie zabraknie powitalnego drinka, noworocznego tortu z toastem i pokazu sztucznych ogni. Dodatkowo czekają na Ciebie komfortowe pokoje, Aquacenter i specjalna oferta w Centrum Kosmetycznym.

Jeżeli w Twoich planach sylwestrowych musisz zorganizować atrakcje dla dzieci to pobyt w naszym hotelu jest stworzony dla Ciebie. Tej nocy zamówiliśmy dobre wróżki, czyli profesjonalnych animatorów, którzy zaopiekują się Twoimi pociechami. Bal dla dzieci to impreza z wieloma atrakcjami: bufet przekąsek i napojów, zabawy, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Nowe pokoje

18 października 2016

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Dlaczego warto zaplanować rodzinne Święta w hotelu?

13 października 2016

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń