Nowości

Kołobrzeg we wrześniu

Kołobrzeg, 11 września 2018

Dlaczego warto?

Skończyła się wakacyjna przygoda, wszyscy wróciliśmy do codzienności. Jednak koniec wakacji nie oznacza, że Bałtyk staje się mniej atrakcyjny.

Dlaczego warto we wrześniu przyjechać nad morze?

Przede wszystkim dlatego, że nad morzem jest bardziej cicho i spokojnie, a wciąż można skorzystać z utrzymującej się pięknej pogody i wielu atrakcji oraz promocyjnych cen.  Na plaży i pobliskich deptakach nie jest tak tłocznie. Niezwykle miłe są popołudniowe spacery brzegiem morza lub romantyczne wieczory przy klimatycznym zachodzie słońca. Natomiast dla sympatyków aktywnego wypoczynku polecamy poranny jogging, wycieczki ścieżkami rowerowymi z pięknymi widokami lub zajęcia nordic walking na plaży.

Ten czas można wykorzystać na wyciszenie, regenerację, zadbanie o swoją kondycję lub spędzenie wspólnych chwil. Zastanawiasz się czy to odpowiedni moment na wyrwanie się z pędu życia codziennego?

Tak, to doskonały moment aby sprawić sobie odrobiny przyjemności. W Hotelu AQUARIUS SPA***** możesz wypoczywać tak jak lubisz, a my zadbamy o Twój komfort. Duża przestrzeń hotelu pozwala na swobodne funkcjonowanie i odpoczynek od codziennego zgiełku wypełniony wyjątkową atmosferą, którą tworzą ludzie.

Zapraszamy 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz wszystkie

Poprzedni wpis

Hotelowa plaża

29 czerwca 2018

Następny wpis

Boże Narodzenie nad morzem

22 października 2018