Nowości

Majówka nad morzem

Kołobrzeg

Słońca, słońca i jeszcze raz słońca. Właśnie tego potrzebujemy by pobudzić nasze siły witalne i zacząć działać z pełną mocą. Na szczęście są również inne sposoby, aby zapewnić sobie gruntowne odprężenie.

Święta Wielkanocne pozwalają nam przejść ze stanu zimowego uśpienia na wiosenne pobudzienie, zaś majówka to doskonała okazja aby poczuć namiastkę lata. Dzięki wydłużonemu weekendowi w maju możemy zbliżyć się do natury i złapać oddech nadmorskim powietrzem.

 

MAJÓWKA NAD MORZEM

Zapraszamy na Długi Weekend Majowy, gdzie wspólnie z naszymi specjalistami zadbamy o Państwa samopoczucie i olśniewający wygląd. Podczas majówkowych warsztatów urody i relaksu przygotowaliśmy dla wszystkich sesję z kosmetologiem na temat sekretów właściwej pielęgnacji skóry twarzy. To właśnie podczas warsztatów będę mieli Państwo okazję uzyskać odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania z zakresu pielęgnacji twarzy. Dodatkowo uczestnicy warsztatów odbędą sesję poświęconą nauce autorelaksu i podstawowych technik masażu.

Weekend majowy

… nie może obejść się bez długich spacerów piaszczystą plażą. Bezcenny widok rozpoczynającego się dnia oraz odgłosy mew czekają na miłośników aktywności fizycznej, których zapraszamy na poranny rozruch z instruktorem na plaży.

A wieczorem ? Majówkowy zawrót głowy na parkiecie. Zabierzcie swoich najbliższych nad morze i łapcie wspólnie upragnione promienie słońca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Nowe miejsce w hotelu

12 marca 2015

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Wielkanoc nad morzem

10 marca 2015

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń