Nowości

Majówka w hotelu nad morzem

Kołobrzeg

Wiatr w żagle dla całej rodziny

weekend majowy nad morzem

Marzysz o kilku dniach odpoczynku, a wydaje Ci się, że do wakacji jeszcze daleko?

Majówka nad Bałtykiem to doskonała okazja na krótki rodzinny wypoczynek. Kilka dni nad morzem w luksusowym hotelu z komfortowym designem doda Ci energii i pozwoli cieszyć się pięknem natury oraz swobodnie odpocząć od codziennych obowiązków.

Z najbliższymi możesz celebrować wspólne chwile i korzystając z bogatych bufetów śniadaniowych i kolacyjnych z live-cooking delektować się lokalnymi smakami. Wyśmienite świeżo pieczone gofry, naleśniki, jajecznica czy przepyszne ryby bałtyckie będziesz mógł kosztować przez cały pobyt. Zapach świeżo mielonej kawy i wypieki hotelowego cukiernika zatrzymają Cię w kawiarni Wiatr i Woda na słodkie popołudnia z ulubioną książką.

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy ciekawe animacje pod okiem profesjonalnych animatorów, specjalne menu oraz mnóstwo atrakcji. Natomiast dla dorosłych czeka odprężająca oferta w Centrum Kosmetycznym i odrobina szaleństwa w Aquarius CLUB&LOUNGE. Lubisz wspólne aktywności? To świetnie! Kołobrzeg oferuje malownicze ścieżki rowerowe z pięknymi widokami, idealne na rodzinną wycieczkę rowerową. W hotelu Goście mają do dyspozycji przestronne Aquacenter, czyli basen rekreacyjny i sportowy, kompleks saun oraz wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi.

Zapraszamy na energetyczny wyjazd pełen zabawy i odpoczynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Rodzinne wakacje nad morzem

3 marca 2020

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Wielkanoc z rodziną w hotelu nad morzem

27 lutego 2020

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń