Nowości

Mustang Klub Polska

Kołobrzeg

HOTEL AQUARIUS SPA***** - META RAJDU MUSTANG RACE 2011

30 czerwca 2011 r. z Sandomierza wyruszył wyjątkowy orszak złożony z 31 załóg rywalizujących w rajdzie zorganizowanym przez Mustang Klub Polska. Fordy Mustangi – najstarsze z 1965 r. najmłodszy świeżo z salonu, a najmocniejszy z 750 koniami mechanicznymi dotarły do mety znajdującej się pod Hotelem AQUARIUS SPA***** w  niedzielę 03.06.2011 r. Auta w ciągu 4 dni pokonały około 700 kilometrową trasę z Sandomierza do Kołobrzegu, kończąc tym samym Mustang Race 2011.

Celem rajdu nie było jak najszybsze pokonanie trasy, ale zdobycie jak największej liczby punktów. Zadaniem załóg było zmierzenie się z trudami drogi, testami na wiedzę o motoryzacji, znajomością geografii świata, czy umiejętnością gry w kręgle lub ujeżdżania bydła.

Na mecie rajdu, zlokalizowanym na dziedzińcu Hotelu AQUARIUS SPA***** miłośnicy amerykańskiej motoryzacji mogli z bliska podziwiać zarówno zabytkowe, jak i fabrycznie nowe Fordy Mustangi. Zwycięzcom rajdu został Stanisław „Escalar” Wójtowicz, statrujący z numerem startowym 20. Wygrał Mustang Race 2011 zdobywając 161 punktów. Drugie miejsce zajęła załoga numer 04 – Piotr „Soilworker” Trybusz oraz Dorota Kędziora ze 158 punktami na koncie. Trzecie miejsce z łączną liczbą 153 punktów zajęła załoga numer 23 Jarosław „Stang232” Rosół i Magdalena Kluk.
Po oficjalnym ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród wszystkie załogi udały się na bankiet przygotowany przez Hotel AQUARIUS SPA*****. Tam wręczono upominki, dyplomy i kolejnych kilka nagród za poszczególne konkurencje nie wliczane do ogólnej punktacji.
Odpoczynek po trudach kilkudniowej podróży zapewnił załogom również Hotel AQUARIUS SPA*****.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom Mustang Race 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Kasia Bujakiewicz

15 lipca 2011

Zobacz wszystkie

Następny wpis

SUNRISE – konferencja prasowa w Hotelu AQUARIUS SPA*****

29 czerwca 2011

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń