Nowości

Nowa marka kosmetyków w SPA

Kołobrzeg

Selvert Thermal & KLAPP

W naszym Centrum Kosmetycznym każdego dnia pracujemy na ekskluzywnych markach kosmetycznych oferujących zabiegi na twarz i ciało, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb.

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy, czego dowodem są liczne międzynarodowe nagrody. Podstawę filozofii KLAPP Cosmetics stanowią nowoczesne metody zabiegowe, a produkty kosmetyczne łączą w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Autorskie koncepcje zabiegów pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb Gościa, w zależności od typu skóry twarzy i ciała, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Wysokiej jakości produkty do użytku domowego, pozwalają zwiększyć skuteczność zabiegów i poprawić trwałość ich oddziaływania.

 

Selvert Thermal – od ponad 25 lat istnienia filozofia tej szwajcarskiej marki opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej zregenerowania i odtrucia, jako warunku efektywności kolejnych działań. Służą temu dwa podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności – borowiny oraz woda termalna. W poszukiwaniu efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi (torfy, błota, glinki) oraz do przyrody. W marce tej nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii, gdyż jest ona przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym. Produkty do domowej pielęgnacji twarzy i ciała dostępne są w naszym Centrum Kosmetycznym. Ich świetna przenikalność, aksamitne konsystencje i eleganckie opakowania sprawiają, że ich stosowanie jest wielką przyjemnością.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w Centrum Kosmetycznym, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dobrać zabiegi na miarę indywidualnych potrzeb.

☎️ 94 35 36 580

📧 spa@aquariusspa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Wielkanoc z rodziną w hotelu nad morzem

27 lutego 2020

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Matka Wariatka w Hotelu AQUARIUS SPA*****

11 lutego 2020

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń