Nowości

Nowa marka kosmetyków w SPA

Kołobrzeg

Centrum Kosmetyczne Hotelu AQUARIUS SPA***** wprowadziło nową markę kosmetyków - SUNDÃRI.

Amerykańskie produkty oznaczone tą marką charakteryzuje nie tylko najwyższa jakość składników użytych do ich produkcji ale globalne podejście marki do kwestii piękna.

Kosmetyki SUNDÃRI stanowią element koncepcji, w myśl której piękno to wynik wewnętrznej harmonii. Zabiegi oparte są na doświadczeniachAyurvedy oraz filozofii Jogi. SUNDÃRI jest pionierem, jeżeli chodzi o wykorzystanie tradycyjnych surowców, nie stosuje w produktach syntetycznych aromatów ani barwników. Obecne w produktach aromaterapeutyczne mieszanki olejków sprawiają, że ich aplikacja jest wyjątkowym, niepowtarzalnym doświadczeniem… Naturalne składniki są rygorystycznie selekcjonowane w celu zapewnienia najwyższej jakości i efektywności wszystkim produktom. Działalność marki SUNDÃRI podobnie jak Hotelu AQUARIUS SPA***** charakteryzuje postawa pro-ekologiczna.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, SUNDÃRI wykorzystuje nowoczesne metody produkcji kosmetyków, wprowadzając do nich  unikalne składniki aktywne i najczystsze wyciągi z roślin stosowane od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie Indii.

Nowa marka oferuje  zabiegi na twarz i ciało oparte na produktach podstawowych, uzdrawiających, ujędrniających, odżywczych   oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Czas na wiosnę

10 kwietnia 2013


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/aquarius/src/Other/LazyAssetNEW.php on line 18

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Wojciech Zieliński i Karolina Gorczyca

25 lutego 2013

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń