Nowości

Nowy partner hotelu AQUARIUS SPA*****

Kołobrzeg

Coraz więcej zdrowia w Hotelu AQUARIUS SPA*****. Relaks na najwyższym poziomie i możliwość zadbania o swoją kondycję to jedne z najważniejszych elementów w naszej działalności.

Naszym nowym partnerem zostało ASGO Centrum Zdrowia z Poznania (http://www.asgo.pl) To specjalistyczna placówka medyczna, która łączy medycynę klasyczną, rehabilitację, medycynę osteopatyczną i odnowę biologiczną, zapewniając kompleksową opiekę osobom po urazach ortopedycznych, z problemami neurologicznymi i zespołami bólowymi. Dla tych z

Was, którzy jeszcze nie spotkali się z terminem osteopatia wyjaśniamy, że jest to doskonałe uzupełnienie medycyny klasycznej. Osteopata do stawiania diagnozy i leczenia chorych wykorzystuje badanie manualne. Traktuje organizm człowieka jako jedność, uznając, że wszystkie jego części są ze sobą połączone. Celem osteopatii jest odnalezienie pierwotnej dysfunkcji organizmu, która często jest odległa w czasie i pozornie wydaje się nie mieć bezpośredniego znaczenia na bieżące dolegliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Wariacje Szparagowe w Hotelu AQUARIUS SPA

30 kwietnia 2014

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Tomasz Kot

18 kwietnia 2014

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń