Nowości

Od 8 maja jesteśmy otwarci

Kołobrzeg

Hotel AQUARIUS SPA***** przyjmuje Gości

2 pokoje w cenie jednego

Wreszcie nadszedł ten moment, kiedy ponownie powitamy Gości w najbardziej kolorowym hotelu nad Bałtykiem. Z utęsknieniem odliczamy każdą minutę.

O każdej porze roku świeże nadmorskie powietrze, kojący szum fal, cisza i spokój oraz spacery brzegiem morza pozytywnie wpływają na samopoczucie, które teraz jak nigdy wcześniej jest bardzo ważne.

Brak tłumów, puste plaże i parki pozwalają czerpać z tego miejsca wszystko co najlepsze, a Ty będziesz mieć poczucie, że jest to niemalże na Twoją wyłączność.

Cieszymy się i jesteśmy gotowi, żeby zapewnić naszym Gościom miłą obsługę i sprawić, żeby pomimo obostrzeń wypoczynek był przyjemny.

Z myślą o Twoim najwyższym komforcie otrzymasz indywidualny pokój do konsumpcji. Na czym to polega? Do każdej rezerwacji otrzymasz dodatkowy indywidualny pokój do konsumpcji tuż obok Twojego pokoju wypoczynkowego (na czas obostrzenia zamkniętych restauracji). W tym pokoju, codziennie będzie na Ciebie czekało pyszne śniadanie według Twojego życzenia lub wyśmienite dania z menu a’la carte, które możesz zamówić z restauracji Horyzont.

Wypoczywasz komfortowo w jednym, jesz z przyjemnością w drugim pokoju!

2 pokoje w cenie jednego

Bezpieczeństwo naszych Gości i pracowników jest zawsze dla nas najważniejsze, dlatego ze szczególną uwagą dostosowujemy funkcjonowanie hotelu zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ale również tak, żeby wypoczynek w naszym hotelu wciąż był przyjemny i komfortowy.

Zobacz zasady bezpieczenego funkcjonowania hotelu

Nie zwlekaj! Podaruj sobie i swoim najbliższym odpoczynek nad Bałtykiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Tylko 3 dni PROMOCJI!

24 maja 2021

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Specjalna Oferta Marcowa – w tygodniu taniej

12 marca 2021

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń