Nowości

Oglądaj „Piąty Stadion” i wygraj pobyt w hotelu

Kołobrzeg

Hotel AQUARIUS SPA***** ufundował nagrody dla widzów nowego serialu „Piąty Stadion” emitowanego przez TVP (emisja od 01.04 – 02.07.2012 na kanałach TVP 1, TVP 2, TVP INFO).

Codziennie widzowie mogą wygrać pobyt w hotelu dla dwóch osób obejmujący: nocleg ze śniadaniem, nielimitowane korzystanie z kompleksu basenów, jacuzzi i saun oraz siłowni, wstęp do AQUARIUS DISCO. Zachęcamy do wzięcia udziału w udział w konkursie – wystarczy wysłać SMS.

Organizatorem konkursu jest TVP, regulamin dostępny na stronie TVP.

„Piąty stadion” to opowieść o grupie przyjaciół kochających piłkę nożną i towarzyszących jej emocjach. Perypetie bohaterów rozgrywają się w Warszawie w odziedziczonym przez jednego z nich pubie o nazwie „Piąty stadion” i obfitują w szereg zabawnych, nieprzewidywalnych a czasami absurdalnych sytuacji.

Borys – urzędnik, skrzywdzony przez prawnicze korporacje 40–latek, odziedziczył nieoczekiwanie pub w centrum Warszawy po swoim wuju – Honorowym Prezesie Klubu Kibica. Postanawia zmierzyć się z nowym wyzwaniem, wbrew swojej żonie. Nowemu właścicielowi przygląda się barman Aleks – zapalony kibic, który w pubie przepracował całe życie.

W sukces lokalu pod nowym kierownictwem od samego początku wierzy przyjaciel Borysa, Pele – z wykształcenia pielęgniarz i ratownik medyczny, gwiazda międzyzakładowej ligi piłki nożnej i zapalony kibic.

Pub jest miejscem gry o dominację pomiędzy Aleksem a Borysem, lecz w sytuacji kryzysowej i w obliczu wspólnych problemów wszystkie niesnaski idą w niepamięć. Liczy się dobro pubu. W miarę rozwoju sytuacji wzajemna wrogość i ciągła walka Aleksa z Borysem przeradza się w zawodowe partnerstwo, które śmiało można nazwać przyjaźnią. Pomimo różnych pułapek i trudności Borys nie poddaje się i dzięki swoim zasadom oraz wsparciu przyjaciół osiąga sukces. Z biegiem czasu zdobywa również sympatię i uznanie wśród stałych bywalców pubu.

60 trzyminutowych odcinków reżyserowanych przez Tomasza Koneckiego (m.in. „Lejdis”, „Testosteron”) to porcja zaskakującego dowcipu przyprawionego lekkim absurdem zrealizowana na podstawie oryginalnych scenariuszy napisanych przez grupę czołowych polskich scenarzystów – Domana Nowakowskiego („39 i pół”, „Kasia i Tomek”, „Święta wojna”), Roberta Mąkę („Londyńczycy”, „Na dobre i na złe”, „E=mc2”), Jakuba Wescile („Ja to mam szczęście”, „rodzinka.pl”) czy Karola Klemetewicza („Ja to mam szczęście” , „rodzinka.pl”).

Do współpracy zaproszono również czołówkę polskich aktorów komediowych. W głównych rolach występują: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Arkadiusz Jakubik, Weronika Książkiewicz i Monika Krzywkowska. W „Piątym stadionie” gościnnie występują m.in. Piotr Fronczewski , Piotr Gąsowski, Andrzej Kopiczyński, Rafał Rutkowski, Radosław Majdan, a także Zbigniew Boniek.

Zapraszamy na stronę TVP gdzie znajduje się więcej informacji na temat serialu oraz najnowsze odcinki.

Komentarze

  1. Mirek

    Czekam na kontynuacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Kosmetyczna Premiera – GALA

28 czerwca 2012

Zobacz wszystkie

Następny wpis

FOTOFERIA nad morzem

14 czerwca 2012

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń