Nowości

Plaża do dyspozycji Gości Hotelu AQUARIUS SPA*****

Kołobrzeg

Szeroka i piaszczysta plaża zaledwie kilka kroków od hotelu ☀️⛱ tu nasi Goście mogą wypoczywać otuleni promieniami słońca wsłuchując się w szum fal 🌊

Rodzinny box na plaży przy hotelu AQUARIUS SPA

Goście Hotelu AQUARIUS SPA***** mogą korzystać z plaży, która znajduje się zaledwie kilka kroków od hotelu i wyposażona jest w leżaki z materacami, parawany oraz w wygodne i klimatyczne boksy wypoczynkowe dostępne z parasolami przeciwsłonecznymi wliczonymi w cenę wypożyczenia.

Dostęp do plaży pozwala cieszyć się urokami pięknego lata nad Bałtykiem w komfortowych warunkach a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo wypoczynku, ponieważ znajduje się w obszarze kąpieliska strzeżonego dostępnego od 01.07 do 31.08 w godzinach od 10:00 do 18:00.

Plaża funkcjonuje codziennie od godziny 10:00 do godziny 19:00.
Goście Hotelu AQUARIUS SPA***** podając hasło: aquarius otrzymają preferencyjne ceny (płatność gotówką lub kartą bezpośrednio na plaży).

Leżak

  • Leżak bez materaca = 20 zł / dzień
  • Leżak z materacem = 25 zł / dzień

 

Boksy wypoczynkowe

  • w godzinach 10:00 – 19:00 = 150 zł
  • w godzinach 10:00 – 14:30 = 100 zł
  • w godzinach 14:30 – 19:00 = 70 zł

 

Kosze na plaży przy hotelu AQUARIUS SPA Box na plaży przy hotelu AQUARIUS SPA Box wypoczynkowy na plaży przy hotelu AQUARIUS SPA Rodzinny box na plaży przy hotelu AQUARIUS SPA leżaki plażowe przy hotelu AQUARIUS SPALeżaki na plaży nad morzem Plaża przy hotelu AQUARIUS SPA Leżaki na plaży przy hotelu AQUARIUS SPA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Poprzedni wpis

Katarzyna Glinka w Hotelu AQUARIUS SPA*****

2 sierpnia 2020

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Nowa karta menu w restauracji Horyzont

20 maja 2020

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń