Nowości
Po każdej burzy wychodzi słońce.
Kołobrzeg
Czekamy na Was w najbardziej kolorowym hotelu nad Bałtykiem.

Po każdej burzy wychodzi słońce, a nasi Goście wciąż nam o tym przypominali. Otrzymaliśmy mnóstwo telefonów i wiadomości ze słowami wsparcia i otuchy. Ten czas był dla nas niepewny i przyniósł wiele trosk, ale dzięki Wam wiedzieliśmy, że nadejdą lepsze dni.
Nadchodzący czas postawił przed nami wiele wyzwań. Staramy się dokonać zmian w funkcjonowaniu naszego hotelu, które spełnią oczekiwania i pozwolą, jak do tej pory spędzić u nas wymarzony wypoczynek. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo. Od zawsze ten aspekt był dla nas jednym z najważniejszych. Bezpieczeństwo gwarantuje również komfort. Za nami dużo pracy, przed nami wiele wyzwań, ale uwielbiamy to robić i sprawiać naszym Gościom radość.
Już nie możemy się doczekać kiedy nasz hotel wypełni radość, rodzinna atmosfera, przyjemny gwar rozmów przy wyśmienitej kawie i wyrobach hotelowego cukiernika oraz uśmiechy po przyjemnym odprężeniu.
Nasz hotel nabiera barw, kiedy wypełnia go obecność zadowolonych Gości.
Poprzedni wpis
Przyjmujemy Gości
19 maja 2020
Zobacz wszystkie
Następny wpis
NIE ODWOŁUJ PODRÓŻY ZMIEŃ TERMIN
19 marca 2020