Nowości

Rezerwuj bez obaw

Kołobrzeg

Elastyczne warunki anulacji

Święta Bożego Narodzenia w hotelu AQUARIUS SPA

Obecna sytuacja nie sprzyja planom na przyszłość, a szczególnie tym podróżniczym. Na decyzje w tym obszarze ma wpływ przede wszystkim pandemia COVID-19. Goście jeszcze bardziej niż dotychczas przyglądają się warunkom rezerwacji, w związku z czym Hotel AQUARIUS SPA***** wychodząc naprzeciw potrzebom Gości, wprowadził bardzo elastyczną politykę anulacji:

  • do 7 dni przed przyjazdem, bez podawania przyczyny Gość może anulować rezerwację, a cała wartość zaliczki w ciągu 14 dni roboczych wróci do niego
  • do 24 h przed przyjazdem udokumentowana kwarantanna lub zachorowanie na COVID-19 również pozwala na bezpłatną anulację rezerwacji.

Oczywiście posiadasz możliwość przełożenia rezerwacji na inny termin lub wymiany wartości zaliczki na długoterminowy voucher do wykorzystania na usługi w hotelu, ale zależy to TYLKO od Ciebie.

Dodatkowo Goście rezerwując pobyt w Hotelu AQUARIUS SPA***** na potwierdzenie swojej rezerwacji zobowiązani są wpłacić TYLKO 15% zaliczki (warunki anulacji znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji, które otrzymasz po dokonaniu rezerwacji)

Nie da się ukryć, że są to bardzo korzystne warunki, które pomimo obecnej sytuacji pozwalają bez obaw i stresu zaplanować rodzinny wypoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Ho! Ho! Ho! Św. Mikołaj coraz bliżej…

14 grudnia 2021

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Sylwester 2021/2022 nad morzem

26 listopada 2021

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń