Nowości

Rodzinna Wielkanoc nad morzem

Kołobrzeg

Święta pełne wypoczynku

Święta Wielkanocne to rodzinny czas pełen radości i nadziei w otoczeniu wiosennej aury. Chęć wypoczynku, porzucenie przedświątecznego zamieszania, korków i kolejek sprawia, że świąteczne wyjazdy cieszą się dużą frekwencją.

Najbardziej kolorowy hotel nad Bałtykiem Hotel AQUARIUS SPA***** przygotował wiele atrakcji. Komfort, wypoczynek, wyśmienita kuchnia i udogodnienia zapewnią wypoczynek wielkanocny na najwyższym poziomie, wypełniony rodzinnymi chwilami.

Na początek świąteczne powitanie w pokoju od Zajączka, a dla najmłodszych upominek podczas meldowania. Menu oparte na tradycyjnych wielkanocnych daniach, wyśmienitych śniadaniach, uroczystych kolacjach i bufecie słodkości. Profesjonalni animatorzy poprowadzą świąteczne animacje m.in. gry, zabawy i warsztaty plastyczne np. malowanie pisanek czy własnoręczne pamiątki oraz Śmigus Dyngus. W Niedziele Wielkanocną w Aquarius CLUB&LOUNGE na Gości czekać będzie odrobina szaleństwa – dyskoteka wielkanocna z najlepszą muzyką i pysznymi koktajlami. Dopełnieniem wypoczynku będzie przestronne Aquacenter z kompleksem saun i zewnętrznym jacuzzi na tarasie słonecznym.

To brzmi jak niezapomniane Święta Wielkanocne.

Poznaj ofertę pięciogwiazdkowego hotelu nad morzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Wiola Wołoszyn w Hotelu AQUARIUS SPA*****

27 lutego 2023

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń