Nowości

Rodzinna Wielkanoc poza domem. Czy warto?

Kołobrzeg

Święta w hotelu nad morzem.

wielkanoc w hotelu nad morzem

Święta Wielkanocne w pięciogwiazdkowym hotelu nad morzem.

Z roku na rok popularniejsze stają się świąteczne wyjazdy. Wiele osób wciąż zastanawia się czy warto spędzić Święta poza domem? Warto! Połączenie tradycyjnej Wielkanocy z nadmorskim wypoczynkiem to najpiękniejszy prezent jaki możemy podarować sobie i swoim najbliższym.

wielkanoc w hotelu nad morzem

Wyśmienite Śniadania i Kolacje Wielkanocne z live-cooking, pyszny żurek, tradycyjne dania, świeże sałatki, własnej produkcji wędzone wędliny oraz pachnące mazurki z hotelowej cukierni. Przepiękna dekoracja, świeże kwiaty i niespodzianka od Zajączka oraz popołudniowa kawa ze słodkościami. Brzmi znajomo? Podstawowa różnica jest taka, że to #TeamAquariusSPA zadba o najmniejszy szczegół oraz, żeby nikomu niczego nie brakowało, a każdy Gość czuł się zaopiekowany. Wszystko odbywa się bez Waszego zaangażowania, dzięki czemu podwójnie wykorzystujecie wspólny świąteczny czas. Zmiana przedświątecznego zamieszania na odpoczynek, to bardzo korzystna odmiana dla całej rodziny.

Powitanie w recepcji SPA

 

Dodatkowo mamcie możliwość relaksu w strefie SPA, odrobinę szaleństwa w Aquacenter
i w Aquarius CLUB&LOUNGE. Dzieci korzystają z wielkanocnego planu animacji z wieloma atrakcjami oraz specjalnie dostosowanych pomieszczeń rozrywki: Sali Gier, Pokoju Konsoli, Klubu Zabaw oraz bezpiecznego i nowoczesnego Placu Zabaw w hotelowym ogrodzie.

ogrod hotelowy

Święta Wielkanocne obchodzone są podczas jednej z piękniejszych pór roku – wiosny. Widok budzącej się do życia przyrody, bliskość natury i poczucie, że ,,idzie nowe’’ sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Nabieramy nowego spojrzenia w przyszłość i dobrej energii, nie tylko spacerując brzegiem morza, ale również świetnie bawiąc się na wycieczce rowerowej lub obserwując absolutnie spektakularne wschody czy zachody słońca.

 

wypoczynek służbowy w hotelu nad morzem

Czy Wielkanoc jak marzenie jest możliwa? #TeamAquariusSPA najbardziej kolorowego hotelu nad Bałtykiem wie czego potrzebujesz…

U nas złapiesz wiatr w żagle…

94 35 36 444/507/555
rezerwacje@aquariusspa.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Poprzedni wpis

Jak uzyskać gładką i jędrną skórę ciała?

23 lutego 2022

Zobacz wszystkie

Następny wpis

Innowacyjna metoda na atrakcyjny wygląd Twojej skóry

16 lutego 2022

Cennik Wyznacz trasę Zadzwoń